Ako zvýšiť šance na výhru v rulete? Hrajte dve z troch vonkajších stávok naraz

Ako zvýšiť šance na výhru v rulete? Hrajte dve z troch vonkajších stávok naraz

Ak si často kladiete otázku „Ako zvýšiť šance na výhru v rulete?“, tak práve pre vás máme celkom zaujímavú odpoveď. Skúste hrať dve z troch vonkajších stávok naraz.

Ako zvýšiť šance na výhru v rulete? Hrajte dve z troch vonkajších stávok naraz

Experti na hazardné hry často odporúčajú vynechávať ruletu a určite existuje veľa dobrých dôvodov, ktoré vás odrádzajú od hrania hry, ktorá je šikovne navrhnutá tak, aby zdôrazňovala vysoko rizikové stávky. Väčšina stávkových možností na stole sú jednotlivé čísla a hráči majú tendenciu uvažovať o stávkach iba na jednotlivé čísla, keď hrajú vnútorné stávky.

Dômyselní hráči môžu hrať rady v rulete, ale aj keď stavíte na šesť čísel, kasíno má oproti vám obrovskú výhodu a aj šance sú hrozné.

Vaša najväčšia šanca na výhru v bežných sprievodcoch ruletovou stratégiou je hrať „bezpečné“ vonkajšie stávky: čierne alebo červené, párne alebo nepárne. Odborníci neochotne súhlasia s tým, že môžete uzatvárať stávky aj v 1/3 kategóriách: 1. dvanástka, 2. dvanástka a 3. dvanástka. Každá z týchto 1/3 skupín platí kurz 2 ku 1.

Svoje šance na výhru môžete zvýšiť hraním v 2 skupinách. Keď to urobíte, znížite šance na rovnomernú výplatu, ale získate lepšie pokrytie s týmto druhom stávky (24 čísel) v porovnaní so štandardnými bezpečnými stávkami (18 čísel), ktoré tiež vyplácajú rovnomerné peniaze /koľko stavím, toľko vyhrám/.

Takže akým spôsobom by ste chceli hrať: vyhrať rovnomerné peniaze za stávku na 18 čísel alebo vyhrať rovnomerné peniaze za stávku na 24 čísel? Použi sedliacky rozum a jednoduchú matiku. Možno už nikdy nebudeš uzatvárať stávky na čiernu alebo červenú.