Ako predvídať čísla v rulete?

Ako predvídať čísla v rulete?

Ako predívať čísla v rulete? Existuje niekoľko užitočných tipov, ktoré ti k tomu môžu dopomôcť.

Ako predvídať čísla v rulete?

Rozvíjaj svoje vrodené psychické schopnosti

Nie každý týmto veciam verí, ale joga a meditácia pomáhajú zostať prítomný a znižujú úroveň stresu. Niektorí ľudia zas využívajú modlitby na pozdvihnutie svojho ducha. Vďaka spomínaným veciam posilníte svoje psychické schopnosti a budete schopní lepšie predvídať situáciu.

Sleduj krupiéra

Ak pri hraní rulety spozorujete nejaký druh zvyklosti či „odkazu“ krupiéra, mali by ste to využiť. V skutočnosti krupiér nedokáže poslať loptičku na konkrétne číslo. Ale potrebujete vypozorovať, do ktorej časti ruletového kolesa loptička smeruje najčastejšie. Ak do zistíte, môžete na tieto čísla vsádzať a zvýšiť pravdepodobnosť svojej výhry. Každý krupiér využíva inú mechaniku, silu a časovanie pri točení ruletového kolesa. To môže viesť k tomu, že loptička pristáva častejšie v nejakom konkrétnom sektore.

Pravidlá hry ruleta – všetko, čo musíte vedieť

Využitie techniky

Používanie počítača na predpovedanie miesta dopadu loptičky sa považuje za podvádzanie. V Nevade je to dokonca trestný čin. Existujú jednoduchšie a legálne spôsoby ako predpovedať čísla v rulete. Napríklad špeciálny počítač, ktorý funguje ako radar, ktorý využívajú dopravní policajti na meranie rýchlosti automobilov. Spomínané zariadenie monitoruje rýchlosť loptičky, analyzuje uhly a predpovedá miesto dopadu. Ani počítač nedokáže predpovedať presné a konkrétne číslo, preto odporúčame vsádzať na niektorý sektor.

Odchýlka kolesa

Môže to byť výrobná chyba alebo len špecifikum daného kolesa. Ale niektoré kolesá sú nedokonalé a môžu mať tendenciu umiestňovať loptičku častejšie do určitej oblasti čísel. Ak chcete tieto odchýlky odhaliť, musíte sledovať aspoň 1 000 zatočení. Čím viac zatočení, tým bude odhad odchýlky presnejší.