Ako hrať online ruletu: 10 najčastejších otázok a odpovedí

Ako hrať online ruletu: 10 najčastejších otázok a odpovedí

Niekoľko krokov ako hrať online ruletu a 10 najčastejších otázok a odpovedí.

4 kroky ako hrať online ruletu

Uzavretie stávky: Ak hráte online, vyberte si veľkosť žetónu, s ktorým chcete hrať. Potom umiestnite svoje žetóny na stávku, ktorú by ste chceli uzavrieť.

Roztočte koleso: Pri online rulete nie je časový limit. Takže kedykoľvek budete pripravení, stlačte tlačidlo Spin. Tým sa loptička uvoľní do virtuálneho kolesa.

Výsledok: Koleso sa zastaví a guľa sa usadí na niektorom z herných polí. Online ruleta používa na určenie výsledku generátor náhodných čísel (alebo skrátene RNG).

Výplata alebo prehra: Ak máte dostatočné šťastie, tak vaša stávka vyhráva a môžete oslavovať. Pripravte sa však aj na druhú možnosť a tou je prehra.

9 ďalších častých otázok a odpovedí ako hrať online ruletu

Koľko čísel je na rulete?

Kolesá európskej a francúzskej rulety majú 37 políčok, očíslovaných od 0 do 36. Čísla sú rozdelené rovnomerne medzi čiernu a červenú, s výnimkou jedinej zelenej 0. Políčka na kolese americkej rulety sú rovnaké, ale s dodatočnou 00.

Aká je najlepšia stávka v rulete?

Najlepšou stávkou na veľkú výplatu je stávka s jedným číslom. Každá stávka na jedno číslo má kurz 37 ku 1, a preto ponúka obrovskú odmenu. To znamená, že šance na výhru tejto stávky sú oveľa menej pravdepodobné ako v prípade červenej alebo čiernej alebo inej vonkajšej stávky.

Akú sú šance v rulete?

Pravdepodobnosť rulety je zvyčajne v tvare „x až 1“. To znamená, že za každé 1 €, ktoré vsadíte, vyhráte sumu „x“. Napríklad jedno číslo na stole má kurz 35 ku 1. Ak by ste stavili 1 € a vyhrali by ste stávku, dostali by ste späť svoj vklad spolu s výhrou 35 €.

Aké výplaty prinášajú čísla na rulete?

Stávka na jedno číslo sa vypláca v pomere 35 ku 1. To zahŕňa všetky stávky na zelené 0 alebo 00 políčka. Stávky na nepárne alebo párne čísla sa vyplácajú v pomere 1:1, rovnako ako stávky na 18 čísel, napríklad 1-18 alebo 19-36.

Koľko sa dá vyhrať na zelených políčkach?

Zelené stávky majú kurz 35 ku 1, takže by ste vyhrali 35-násobok svojho vkladu. Ak by ste stavili na 0 a 00 súčasne v americkej rulete, výplata by bola 17 ku 1.

Je možné súčasne staviť na červenú aj čiernu?

Áno, môžete staviť na červenú aj čiernu súčasne. Väčšina odborníkov by to však neodporúčala, pretože stávky sa navzájom efektívne rušia. V hre je aj zelené políčko, čo znamená, že existuje šanca, že prehráte obe stávky bez ohľadu na to.

Ako zvýšiť svoje šance na výhru v rulete?

Pre väčšiu šancu na výhru sa držte vonkajších stávok. Hoci vyplácajú menej, vonkajšie stávky majú oveľa lepšie šance na výhru ako vnútorné stávky.

Ako uzavrieť stávku v rulete?

V online rulete uzatvárate stávku jednoduchým kliknutím na príslušnú časť hracej plochy rulety po výbere sumy vašej stávky. Môžete si vziať toľko času, koľko potrebujete. V skutočnom kasíne by ste urobili to isté tak, že by ste fyzicky umiestnili žetóny na hraciu plochu s prítomným krupiérom. Krupiér oznámi stolu, keď je stávkovanie ukončené a potom roztočí koleso.

Prečo je stôl na francúzsku ruletu červený?

Prvá francúzska ruleta v Paríži pôvodne používala červené rozloženie stolov s červenou farbou pre jednu nulu. V súčasnosti sú stoly francúzskej rulety v niektorých kamenných kasínach len červené. Zelená je preferovaná pre online ruletu, pretože pomáha vyhnúť sa akémukoľvek zmätku farieb pri stole.