5 zlých návykov, pre ktoré hráči v rulete prichádzajú o peniaze

5 zlých návykov, pre ktoré hráči v rulete prichádzajú o peniaze

Zbavte sa svojich zlých ruletových návykov a neprichádzajte zbytočne o svoje peniaze. Stačí len vedieť, aké zlé návyky hráči v rulete zvyknú robiť a vyvarovať sa ich

Zlé návyky, pre ktoré hráči v rulete prichádzajú o peniaze

Používanie ruletových stávkových systémov

„Za posledné štyri desaťročia som strávil veľa času hazardom. A za ten čas si myslím, že som vyskúšal takmer každý kasínový systém, ktorý človek pozná. Zistil som, že neexistuje jediný skutočný ruletový systém, ktorý by porazil hru, pokiaľ nepodvádzate alebo nenájdete zmanipulované koleso,“ píše Bradley Retter.

Vklad viac ako jednej stávky na roztočenie

Na každé roztočenie rulety môžete umiestniť toľko stávok, koľko chcete. Mnoho hráčov vsádza na jedno roztočenie dve alebo viac stávok. A niektoré ruletové systémy vyžadujú viac stávok na jedno roztočenie.

Problém s umiestnením viacerých stávok na ruletu je ten, že sa zvyšuje množstvo peňazí, ktoré riskujete. Ruleta je postavená tak, že zvyšuje množstvo, ktoré kasíno zarába, keď riskujete viac peňazí.

Hranie zlého typu rulety

Všetky rulety vyzerajú zhruba rovnako. Majú nejaké červené čísla a nejaké čierne čísla a majú aspoň jedno zelené miesto. Nie všetky rulety sú ale rovnaké. A variant rulety, na ktorej hráte, má veľa spoločného s tým, koľko vyhráte alebo prehráte. Americká ruleta má navyše políčko 00, teda má až 38 políčok. Európska ruleta ich má 37, francúzska rovnako. No vzhľadom k pravidlám sa najviac z pohľadu hráča oplatí roztočiť práve francúzsku ruletu. Hráči v rulete robia často chybu práve zlým výberom typu rulety.

Stávky vyššie ako kasínové minimum

Každý ruletový stôl má stanovenú minimálnu a maximálnu stávku. Čím vyššie stávky na rulete riskujete, tým v konečnom dôsledku viac stratíte. Hrajte ruletu online, pri ktorej sú stanovené nižšie minimálne limity stávok ako v bežných kamenných kasínach.

Snaha vynahradiť si straty z hazardu

Takmer každý hráč kasína upadá do pasce, pri ktorej sa rýchlo snaží vykompenzovať straty z hazardu neustále sa zvyšujúcimi stávkami. Volá sa to honba za stratami a je to jedna z vecí, ktorých by sa každý hráč mal vyvarovať.