5 krokov ako využiť Fibonacciho systém v rulete

5 krokov ako využiť Fibonacciho systém v rulete

Zvýš svoje šance na úspech v rulete! Toto je 5 krokov ako využiť Fibonacciho systém v rulete.

Fibonacciho systém

Fibonacciho systém v rulete je vhodný pre konzervatívnejších hráčov. Stratégia patrí medzi pokojnejšie, bez výraznejších výkyvov a rizika strát. Založená je na Fibonacciho postupnosti čísel.

Ešte ste o tom nič nepočuli? Takto vyzerá Fibonacciho rad:

1 – 1 – 2 – 3 – 5 – 8 – 13 – 21 – 34 – 55 – 89 – 144 – 233 – 377 – 610 – 987

Že vám tieto čísla nedávajú žiadny zmysel? Každé nasledujúce číslo je súčtom dvoch predošlých čísel. Napríklad: 0+1 = 1. Nasleduje 1+1 = 2. Nasleduje 2+3 = 5. Nasleduje 3+5 = 8. Už je vám to jasné?

Zaujímavosťou je, že Fibonacciho rad využívajú nielen hráči rulety, ale aj obchodníci na burze.

Ako to funguje v rulete?

Fibonacciho systém v rulete funguje nasledovne – vsadíme napríklad 1 euro. Pri výhre získame 1 euro a začíname od začiatku. V prípade prehry si zapíšeme prvé číslo Fibonacciho radu, v našom prípade 1. Princíp spočíva v tom, že pri každej ďalšej prehre dopisujeme nasledujúce číslo Fibonacciho radu a vklad je vo výške nasledujúceho čísla postupnosti. Pri výhre je potrebné vyškrtnúť posledné dve čísla postupnosti a séria je ukončená po vyškrtaní všetkých čísiel postupnosti.

5 krokov ako využiť Fibonacciho systém v rulete

  1. Zapamätajte si Fibonacciho postupnosť – Prvá vec, ktorú musíte urobiť, ak chcete použiť Fibonacciho systém, je naučiť sa Fibonacciho postupnosť. Táto postupnosť je nekonečná, ale nemusíte sa učiť viac ako prvých 10 čísel. Naučením sa postupnosti budete cítiť pri systéme väčšiu komfortnosť. To vám pomôže stať sa sebavedomejším hráčom rulety.
  2. Vyberte si svoj štýl rulety – Európska ruleta je vo všeobecnosti pre hráčov výhodnejšia ako americká verzia, ktorá obsahuje čísla 0 a 00. V európskej rulete je len políčko 0.
  3. Nastavte si výšku bankrollu a vkladové limity – Ďalším krokom je nastavenie limitov stávok a výšky bankrollu. Množstvo peňazí, s ktorými budete hrať, bude mať obrovský vplyv na to, ako efektívne môžete používať Fibonacciho systém. Pamätajte, že po stratách budete zvyšovať svoj vklad. V dôsledku toho by ste si mali zvoliť nižšiu počiatočnú sumu, než na akú ste možno zvyknutí. Začať s nízkou sumou vkladu vám uľahčí zdvojnásobenie, hranie za trojnásobok a päťnásobok počiatočného vkladu. Okrem toho znížite pravdepodobnosť, že dosiahnete limity stávok na stôl. Ďalším faktorom, ktorý treba zvážiť, je, že musíte mať veľký bankroll. Ak chcete používať Fibonacciho systém, musíte byť pripravení vynaložiť veľa peňazí na série prehier.
  4. Rozhodnite sa, aké stávky chcete uzatvárať – Keď poznáte počiatočnú výšku vkladu a limity stávok, môžete sa rozhodnúť, aké stávky chcete uskutočniť. Rovnako ako iné negatívne progresívne systémy, Fibonacciho systém funguje najlepšie, keď robíte stávky s rovnomernými peniazmi – červená/čierna, vysoká/nízka alebo pár/nepár. Stávky ponúkajú predovšetkým výplatný kurz 1:1, ale máte o niečo menšiu ako 50% šancu na výhru. Dodržiavanie týchto stávok by vám malo pomôcť vyhnúť sa dlhým sériám prehier.
  5. Začnite používať Fibonacciho systém v rulete – Odporúčame najskôr začať Fibonacciho systém v rulete testovať v režime hry zadarmo, aby ste neriskovali zbytočne peniaze a zároveň nazbierali nejaké skúsenosti.