4 rozličné spôsoby ako hrať ruletu

Poznáte všetky? Toto sú 4 rozličné spôsoby ako hrať ruletu.

4 rozličné spôsoby ako hrať ruletu

Online ruleta

Do polovice 90. rokov sa hazardné hry dali hrať len v kamenných kasínach. Od roku 1996 začali postupne vznikať online kasína a jednou z prvých hier, ktoré sa v nich dali hrať, bola ruleta. Existuje niekoľko variant: americká, európska alebo francúzska ruleta. Niektoré online kasína ponúkajú aj netradičné, doslova exotické typy rulety: napríklad ruleta s dvojitou loptou, mini ruleta, viackolesová ruleta alebo pinball ruleta.

Ruleta so živým krupiérom

Ruleta so živým krupiérom poskytuje príležitosť hrať online a pritom si užiť aj atmosféru, ktorú prináša klasická kamenná herňa. Pri hrani rulety so živým krupiérom máte skutočne pocit, že hráte v kamennom kasíne. Pritom prináša všetky výhody, ktoré poskytujú online kasína a to predovšetkým pohodlie a komfort.

Ruleta v kamennom kasíne s nízkymi stávkami

Napokon možno predsa len zatúžite hrať ruletu v klasickom kamennom kasíne. Atmosféra, skutočné žetóny a množstvo iných ľudí, to online kasíno nevynahradí nikdy. Možno vás ale zaskočí, že ruleta v kamennom kasíne je o niečo drahšia. Môžete si však nájsť stoly s nízkymi stávkami, pri ktorých môžete hrať už od 5 eur.

Ruleta v kamennom kasíne s vysokými stávkami

Táto verzia rulety sa zvyčajne hráva v špeciálnych uzavretých priestoroch kamenného kasína a dokonca môže vyžadovať špeciálny dress code, teda spôsob obliekania. Je pre solventnejších hráčov, pripravte sa na minimálnu stávku 50 eur.