Výherné automaty s najvyššou návratnosťou stávok

Výherné automaty s najvyššou návratnosťou stávok

RTP alebo návratnosť stávok je jeden z kľúčových atribútov definujúcich výherné automaty. Predstavíme vám sedem hier, pri ktorých je 99 + % návratnosť vkladov.

RTP je číslo, ktoré % vyjadruje pri hracích automatoch, koľko zo stávok hráčov v priemere sa vráti späť. Samozrejme, čím je toto číslo vyššie, tým aj výhernosť by mala byť vyššia.

Predstavíme vám sedem výherných automatov, na ktorých je minimálne 99 % návratnosť stávok.

Tri hry s najvyššou návratnosťou stávok

Goblin´s Cave (99,32 %)

Hra od Playtechu z roku 2007. Trojvalcová hra s ošumelým a zastaralým dizajnom. No pod nevábnym obalom sa skrýva zlato. V skutočnosti je to najvýhernejší automat podľa hodnoty RTP na súčasnom trhu! Pri tejto hre je možnosť podržania symbolov a to pridáva hre na strategickosti a uberá na prvku náhody.

Ocean Princess (99,10 %)

Výherný automat od Playtechu. Využíva rovnako prvok podržania symbolov ako predošlá hra. Od spomínanej hry má však podstatne sviežejší a modernejší dizajn, keďže prišla na trh v roku 2019.

Ugga Bugga (99,07 %)

Ďalší zaujímavý kúsok z dielne Playtechu. Prináša dobrodružstvo v džungli. Netradičným prvkom je, že vidíte v podstate dve obrazovky s valcami vedľa seba. Každá má tri valce s piatimi symbolmi. Opäť je tu funkcia podržania symbolov a akonáhle prídete na to, ktoré symboly sa oplatí podržať, vyťažíte maximum z veľmi slušnej návratnosti stávok 99,07 %.

Výherné automaty s hodnotou RTP 99 %

Mega Joker (99 %)

Výherný automat od NetEnt inšpirovaný old schoolovými ovocnými automatmi. Tri valce a iba päť výherných línií. Nehľadajte tu žiadne wild či scatter symboly, ani bonusové kolá. Mega Joker ale ponúka „Supermeter“ mód aj vďaka ktorému sa návratnosť stávok šplhá na závratných 99 %.

Ooh Ahh Dracula (99 %)

Hra z dielne Barcrestu zameraná na upírsku tematiku. Päťvalcová hra s 10 výhernými líniami. Táto hra je známa nielen pre vysokú hodnotu RTP, ale aj pre zaujímavé bonusy. Napríklad 15-násobné kolo s free spinmi – voľnými roztočeniami. Alebo bonusovej hry Graveyard, ktorá umožňuje hráčom odhaľovať náhodné ceny.

Monopoly Big Event (99 %)

Ak ste ako dieťa milovali hru Monopoly, výherný automat Monopoly Big Event od Barcrestu si zamilujete ešte viac. Symboly sú replikami symbolov z pôvodnej hry Monopoly. Očakávajte Rolls Royce či parnú loď. Dvadsať výherných línií, wild aj scatter symbol, multiplikátory a voľné roztočenia spolu so šťavnatým 99 % RTP prináša dokonalý mix!

Tropic Reels (99 %)

Playtech pridáva ďalší zaujímavý kúsok do zoznamu výherných automatov s najvyššou návratnosťou stávok. Nevýrazná grafika a otrepaná téma džungle. No tieto nedostatky dostatočne vykompenzuje prvok podržania/vyhadzovania symbolov. Tri valce s piatimi radmi symbolov.

Recenzie ďalších výherných automatov nájdete TU.