Vikings (recenzia): Výprava za severskými bohmi v MonacoBet

Vikings (recenzia): Výprava za severskými bohmi v MonacoBet

Ponorte sa do sveta legendárnych Vikingov a vydajte sa na dobrodružnú výpravu za severskými bohmi. Ako? Predsa s hrou Vikings v online kasíne MonacoBet.

Výherný automat Vikings pochádza z dielne spoločnosti NetEnt a tú poznáme podľa produkcie netradičných, originálnych a veľmi zaujímavých hier. Tento slot s tematikou Vikingov má priemernú návratnosť vkladov (RTP) 96,05 % a zaujme pekné grafické spracovanie a animácie.

Vikings je päťvalcový slot a má až 243 výherných línií. Možno to niektorých z vás už napadlo a áno, je to tak – táto hra je inšpirovaná seriálom Vikingovia. Okamžite sa ponoríte do dobrodružného a akčného deja. Špeciálne symboly a funkcie nemôžu, samozrejme, chýbať.

Slot Vikings v kasíne MonacoBet nabitý špeciálnymi symbolmi a funkciami

Hot Spot – prostredný valec, ktorý je zvýraznený. Keď vyplníte rovnakým symbolom Vikinga, tak všetky ostatné symboly Vikingov na hracej ploche sa premenia na rovnaký symbol.

Shield Wall – v prípade, že netrafíte výhernú kombináciu, nemusíte zúfať. Náhodne sa môže objaviť funkcia Shield Wall, pri ktorej sa zakryjú symboly a sú nahradené inými symbolmi rovnakého druhu. Shield Wall sa môže objaviť vo forme 3×2 alebo 5×2 symbolov.

Raid Spins – trafte tri symboly Raid Spins na valcoch 2,3 a 4 a spustíte bonusovú hru so siedmimi zatočeniami. Slot sa rozšíri o ďalšie dva valce a teraz pozor – budete mať k dispozícii neuveriteľných 78 125 výherných línií! Navyše Hot Spot bude na valcoch 3, 4 a 5.

Fanúšikovia hazardnej zábavy, dobrodružných hier alebo milovníci obľúbeného seriálu Vikingovia si v slote Vikings prídu na svoje. Poteší skvelá téma, grafické spracovanie, animácie a najmä špeciálne symboly a funkcie. Tento veľmi atraktívny slot nenájdete všade, ale v ponuke online kasína MonacoBet nechýba.

Ďalšie recenzie výherných automatov môžete nájsť TU.