Vicky Ventura (recenzia hry) – hľadajte poklady v štýle Tomb Raidera

Vicky Ventura (recenzia hry) – hľadajte poklady v štýle Tomb Raidera

Vicky Ventura vás zavedie za dobrodružstvom do džungle, kde budete hľadať drahocenné kryštály totemu, odhaľovať wild symboly a spúšťať roztočenia zadarmo.

Vykopte mapu pokladov, oblečte sa na dobrodružnú výpravu a poďme na to. Vicky Ventura je automat v štýle Tomb Raider od spoločnosti Red Tiger Gaming.

Táto spoločnosť je relatívne nová na trhu, funguje od roku 2014, no už má za sebou niekoľko podarených „kúskov“.

Vicky Ventura a hľadanie pokladov

Témou je klasický dobrodružný príbeh o hľadačovi pokladov. Hra Vicky Ventura pridáva tejto pomerne ošúchanej tematike šmrnc 21. storočia.

Hrá sa na piatich valcoch, hra ponúka 243 víťazných spôsobov.

Namiesto bežných výherných línií sa vyhráva na základe rovnakých symboloch na susedných valcoch.

Kvalitná je miera návratnosti vkladov – 96,16 %. Čo je mierne nad odborníkmi uvádzaným priemerom 96 %.

Kartové symboly sú najmenej hodnotené symboly v hre. Symboly jednotlivých artefaktov sú lepšie hodnotené. Najlepšie z nich kompas. Za tri symboly získate dvojnásobok vkladu, za štyri päťnásobok vkladu a za päť až 15-násobok.

nike vicky ventura

Vicky Ventura je wild symbolom, čo znamená, že nahrádza všetky bežné symboly.

Totemový kryštál môže aktivovať špeciálnu funkciu. Vyžaruje energiu na mystický totem, ktorý ju odvádza späť na políčka. Energia môže odkryť wild symboly pod uzamknutými kachličkami, zameniť symboly na odomknutých kachličkách či pridať viac totemových kryštálov.

Ďalšia špeciálna funkcia je za umiestnenie troch free spinov – získate 10 voľných zatočení. Po odomknutí dvoch radov zamknutých kachličiek sa automat rozšíri smerom nahor. Ak znova umiestnite free spiny, odomkne sa viac riadkov.

Sú to vynikajúce funkcie navyše, ktoré zvyšujú vašu šancu na peknú výhru. Pridajme si k tomu zaujímavý príbeh plný dobrodružstva a tajomstiev pri hľadaní pokladov v štýle Tomb Raidera.

Vicky Ventura je k dispozícií v licencovanom online kasíne Nike.sk.