Vampire Bride (recenzia hry) – Nájdi svoju upírsku nevestu!

Vampire Bride (recenzia hry) – Nájdi svoju upírsku nevestu!

Vydarený kúsok od SYNOT Games s upírskou tematikou. Vampire Bride prináša 256 výherných línií.

Temné postavy v hmlistom opare nachádzajúce sa na ponurom cintoríne vzbudzujú tú pravú upírsku atmosféru. Pri splne mesiaca sa na vysokom brale týči Draculov hrad. Celkovej upírskej atmosfére výborne nahráva aj mystická hudba a zvukové efekty, tiež vhodne zvolené symboly.

Vampire Bride je štvorvalcová hra s 256 výhernými líniami. Z „vychytávok“ možno spomenúť bežné veci ako roztočenia zadarmo alebo funkcia hazardu, pri ktorej po výhre môžete riskovať a buď výhru či jej časť zvýšiť alebo stratiť.

Symboly sú tvorené troma postavami, troma relikviami a štyrmi symbolmi kariet.

Vampire Bride pre milovníkov upírskej tematiky

Na vrchole reťazca je Vampire Bride, v preklade Upírska nevesta, ktorá pri troch symboloch 10-násobí váš vklad a pri štyroch symboloch ho dokonca zvýši 20-násobne.

Kríže, kolíky, kladivá či cesnak. Bežné symboly pre upírsku tematiku v tejto hre nesmú chýbať.

Tradične najnižšie výplaty prinášajú kartové symboly.

Bez netopierov a tajomných hradov by žiadna upíska hra nemala tie správne „gule“. Oba tieto symboly vo Vampire Bride nájdeme a oba majú špeciálne funkcie.

Netopiere majú funkciu wild symbolu, môžu nahradiť akýkoľvek iný symbol, okrem bonusového.

Temný, tajomný hrad je bonusový symbol. Keď padne trikrát, získate 10 bonusových roztočení zadarmo. Keď padne štyrikrát, máte k dispozícii 15 roztočení zadarmo.

Ak máte radi Halloween, strašidelnú atmosféru či priamo upírsku tematiku, kúsok Vampire Bride z dielne SYNOT Games je určený práve pre vás.

No mnohých hráčov asi odradí, že uvádzaná návratnosť vkladov sa pohybuje od 88 % do 98 %. Je to nezvyčajne široké rozmedzie a nižšie hodnoty hráčov rozhodne nepotešia.

Bezplatne si môžete vyskúšať túto hru napríklad TU.

Ďalšie zaujímavé recenzie hier.