Turnajový maratón v Niké: Skvelá zábava a veľké výhry po celý týždeň

Turnajový maratón v Niké ti prináša skvelú zábavu a veľké výhry po celý týždeň. Poď sa baviť!

Zábava a možnosť veľkých výhier. A to po celý týždeň. S turnajovým maratónom v Niké sa zaručene nebudeš nudiť.

Svet hier v Niké ti prináša fantastické turnaje na automatoch. Na výber máš z dvoch typov turnajov. Turnajový maratón v Niké prináša šesť krátkych 30-minútových turnajov vo večerných hodinách každý deň okrem štvrtka.

Turnajový Štvrtok môžeš hrať kedykoľvek počas celého dňa. Potrebné je len potvrdiť účasť v danej hre a potom už len sleduješ seba a počínanie svojich súperov v reálnom čase.

Ihneď po skončení turnaja vieš, ako si dopadol a v prípade výhry ti je okamžite pripísaná.

A čo je na tom úplne najlepšie? Vstup do turnaja je celkom zadarmo.

Turnajový maratón v Niké

Prebieha v šiestich dňoch počas týždňa. Turnaje sa konajú od pondelka do stredy a od piatka do nedele.

Medzi 19. hodinou a 22. hodinou prebehne šesť krátkych polhodinových turnajov. Odmenou v každom z nich je 150 spinov zadarmo.

6. – 10 . miesto – 1,20 € /3 spiny x 0,40 €/

Registrovať do turnaja sa možno do piatich minút pred začiatkom a maximálne 15 minút po začiatku turnaja. Do hodnotenia sa rátajú len získané body počas prvých 200 spinov v turnaji.

Za tri prehry po sebe dostane hráč 35 turnajových bodov. Za každú výhru dostáva 20 turnajových bodov. Pokiaľ výhra dosiahne minimálne 10-násobok vkladu, tak hráč získa 15 turnajových bodov okrem 20 bodov za klasickú výhru.

Turnajový Štvrtok môžeš hrať v čase 00:05 až 23:00. Celkovo sa každý štvrtok delí odmena pre hráčov vo výške 1 500 €. Víťaz dostáva 300 € /infinity spins/, druhý 200 € a tretí 100 €. Odmeny sú až do 60. pozície.

Registrovať sa možno počas celého trvania turnaja. Do hodnotenia v turnaji sa započívajú získané body počas prvých 500 spinov.

Za výhru minimálne 0,50 € získava hráč 10 turnajových bodov do poradia.