Treasure Mine (recenzia hry) – prekopte sa k svojmu pokladu

Treasure Mine (recenzia hry) – prekopte sa k svojmu pokladu

Prekopte sa k svojmu pokladu s hrou Treasure Mine. Vyhrať môžete až 1000 násobok svojho vkladu a v Svete hier Niké s touto hrou môžete bojovať o jackpot.

Výherné automaty o klenotoch a drahokamoch ani zďaleka nie sú vzácnosťou. Zriedkavo sa hry tohto žánru snažia rozprávať príbeh. Hra Treasure Mine sa odohráva v bani hlboko v podzemí a hlavným hrdinom je odvážny Redbeard – zručný baník s červenou bradou.

Prekopte sa s hrou Treasure Mine k svojmu pokladu

Hra prináša 40 výherných línií. Najmenšia celková stávka, s ktorou je možné hrať, je iba 0,20. Maximálny limit stávky je 500,00. Miera návratnosti vkladov pri tejto hre je 95,20 % a prináša stretnú úroveň volatility.

Jedinečná škála bonusových funkcií je presne to, čo vás na hre Treasure Mine osloví určite najviac. Tri symboly s vozíkom plne naloženým zlatom spustia bonus TREASURE RUN. Redbard sa vydá na bláznivú jazdu vozíkom po bani a cestou zbiera poklady.

Bonus Redbeard Divoký symbol sa spustí po tom, čo sa počas rovnakého točenia objavia symboly Redbeard divoký symbol a Treasure Strike divoký symbol. Redbeard skočí na poklad a skúsi získať čo najvyššiu výhru.

Treasure Strike Divoký symbol – v prípade, že sa zobrazia počas jedného točenia symboly Treasure Strike Divoký symbol a Dragon Divoký symbol, drak začne chrliť plameň na poklad a znásobí ho.

Dragon Divoký symbol – v prípade, že sa zobrazia na valcoch počas jedného točenia symboly Dragon Divoký symbol a Redbeard Divoký symbol, drak svojím plameňom popáli baníka Redbearda, ktorý počas svojho úniku zanechá po sebe cestu tvorenú symbolmi DIVOKÝ SYMBOL.

Jednoduchá téma, no kvalitné spracovanie, možnosť výhry 1000 násobku svojho vkladu a najmä skvelé bonusové funckie robia z hry Treasure Mine kúsok, ktorý si určite musíte vyskúšať.