Totem Lightning (recenzia hry) – 1000x vkladu s úderom blesku!

Totem Lightning (recenzia hry) – 1000x vkladu s úderom blesku!

Úder blesku v hre Totem Lightning ti môže priniesť až 1000-násobok vkladu. Uži si hru so symbolikou totemov.

Ak máte radi tematiku kovbojov či Indiánov, tak ste na správnom mieste. Hra Totem Lightning vám ju prináša. A s ňou aj možnosti parádnych výhier.

Nejde o klasický výherný slot s otáčajúcimi sa valcami, ale o dlaždice so symbolmi naukladanými vedľa seba. Zaujímavý prvok, ktorý vás môže vytrhnúť zo stereotypu bežných automatových hier.

Úder blesku v Totem Lightning prináša šťastie

Úder blesku bude presne to, čo si v tejto hre bude želať každý hráč. Môže vám priniesť až 1000-násobok vášho vkladu! Blesk odstráni nižšie symboly a ponechá len tie s vyššou hodnotou, vďaka čomu môžete získať zaujímavé výhry.

Odstránené symboly sa zobrazia v lište odstránených symbolov v pravej časti obrazovky. Séria úderov blesku alebo výhier vám pomôže „prečistiť“ hracie pole od nízkych symbolov.

Ak trafíte aspoň na tri symboly BONUS na valcoch, spustíte Totemový násobiteľ, ktorý vám môže priniesť až 1000x vašej stávky.

Ani možnosti výhier za symboly nie sú na zahodenie. Napríklad symbol modrého orla vám pri piatich symboloch prinesie 888x výšku vašej stávky. Symbol fialovej mačky pri piatich zobrazeniach násobí váš vklad 388x.

Hra Totem Lightning má strednú až vysokú volatilitu. Miera návratnosti nákladov je štandardných 95,53 %. Má 40 výherných línií.

Neprináša veľa funkcií ako napríklad roztočenia zdarma, rozširovanie wild symbolov či sekundárnej bonusovej hry, no napriek tomu určite pobaví a poskytuje zaujímavé možnosti na výhru.

Ďalšie recenzie hier si môžete prečítať TU