The Mysterious Nile (recenzia): Dobrodružná pecka v MONACObet

The Mysterious Nile (recenzia): Dobrodružná pecka v MONACObet

Nechajte sa unášať vlnami Nílu a užite si dobrodružstvo v starovekom Egypte s výherným automatom The Mysterious Nile v kasíne MONACObet.

Vydajte sa na dobrodružnú výpravu do starovekého Egypta a nechajte sa unášať vlnami Nílu. V lete 2021 rozšírilo kasíno MONACObet svoju ponuku hier o 10 nových kúskov od spoločnosti BetInsight a jednou z nich bol The Mysterious Nile.

The Mysterious Nile – Kleopatra z vás môže spraviť boháčov

Výherný automat prináša deväť výplatných línií a hrá sa na piatich valcoch. Symboly zodpovedajú tematike starovekého Egypta,  nájdete tu napríklad mačky, chrobáka skarabeusa či samotnú Kleopatru. Hra má pekné grafické spracovanie. Zaujmú herné symboly vyryté na hlinených doštičkách.

The Mysterious Nile

zdroj: BetInsight

Pekná egyptská krajina vynímajúca sa na pozadí hry umocní atmosféru a dotvára zážitok z hry. Zaujímavosťou v The Mysterious Nile je dvojitý scatter symbol. Plní zástupnú funkciu, ako bežne wild symboly a okrem toho prinášajú aj 10 voľných roztočení.

Symbol Kleopatry budete chcieť vidieť čo najčastejšie. A nielen preto, že Kleopatra bola nádherná, ale najmä pre to, že pri piatich symboloch sa vám stávka vyplatí 5000-násobne! Výherný automat má vyššiu volatilitu. Je tu možnosť vyššej výhry, na druhej strane pre konzervatívnejších hráčov to nebude optimálna voľba.

Užite si parádnu jazdu na Níle, vychutnajte si egyptské pyramídy a dajte si rande s Kleopatrou. Táto hra vás nudiť rozhodne nebude!