Secret Rose (recenzia): novinka v MONACObet nabitá funkciami

Secret Rose (recenzia): novinka v MONACObet nabitá funkciami

Užite si príjemnú rozprávkovú atmosféru s výherným automatom Secret Rose. Jednou z posledných noviniek v kasíne MONACObet.

Ako už samotný názov hry napovedá, ústrednou témou sú hádajte čo? Áno, RUŽE! Modré, fialové, červené, aké si len viete predstaviť. Nežná, príjemná, pohodová a priam rozprávková atmosféra vás ovládne od prvého momentu hrania tejto hry. Do toho vám bude hrať nevtieravý a príjemný zvuk. Relax.

Secret Rose prináša príjemnú atmosféru aj niekoľko zaujímavých funkcií

Už nie tak pohodová je návratnosť vkladov – 95 %. Táto hodnota je pod priemerným RTP, ktoré je na úrovni 96 %. Secret Rose je päťvalcová hra s troma radmi symbolov od spoločnosti Kajot. Rozprávková je nielen atmosféra tohto výherného automatu, ale aj maximálna výhra pri maximálnom vklade na jedno roztočenie (500 €), ktorá je neuveriteľných 250 000 €.

Potešia bonusové funkcie, možnosť získania free spinov a zaujímavosťou je, že v hre Secret Rose nájdete až dva wild symboly! Wild symbol bronzovej ruže nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii a za tri až päť týchto symbolov získate samostatnú výhru.

V hre je aj divoký symbol zlatej ruže, ktorý sa môže objaviť len na strednom valci a spúšťa bonusovú funkciu zlatej ruže (Golden rose feature). Vďaka tejto funkcii môže zmeniť seba či iné symboly na bronzové ruže. Nemôže chýbať ani scatter symbol, ktorý v prípade výskytu 3x spustí bonusovú hru s free spinmi.

Ohľadom spomínanej bonusovej hry je možné získať od 10 do 30 voľných roztočení s náhodným násobiteľom výhier od 2x do 6x.

Ďalšie recenzie výherných automatov si môžete prečítať TU.