Rich Pirates (recenzia): Pirátske dobrodružstvo v MonacoBet

Rich Pirates (recenzia): Pirátske dobrodružstvo v MonacoBet

Rich Pirates je výherný automat od spoločnosti Synot Games, vďaka ktorému si v kasíne MonacoBet užijete veľa dobrodružnej zábavy.

Vplávajte do nebezpečných vôd pirátov, ale zároveň s možnosťou vyloviť si z nich zaujímavé výhry. Typický pirátsky znak – lebka s páskou cez oko a dvoma skríženými šabľami – plní v tomto slote funkciu wild symbolu. Vďaka nemu dokážete doplniť chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Na piatich valcoch máte možnosť poskladať 15 rôznych výherných línií. Ak trafíte päť pirátskych lebiek, poteší výhra vo výške 100-násobku vkladu. Okrem pirátskych lebiek v hre Rich Pirates nájdeme symboly ako napríklad pirátov, mapy či truhlice s pokladmi. Skrátka pirátska klasika.

Rich Pirates

zdroj: synotgames.com

Skvelé bonusové kolo v Rich Pirates

Upozorňujeme na symbol kompasu, ktorý je bonusový. Pokiaľ tri takéto symboly odkryjete na treťom, štvrtom a piatom valci, spustíte bonus v podobe voľných roztočení. Základom je 10 spinov s násobiteľom výhier x2. Ešte predtým, ako roztočíte bonusové valce, vyberiete si z deviatich truhlíc svoj poklad. Nájsť v nich možno voľné hry navyše alebo násobitele výhier.

V bonusovom kole celkovo možno získať až 25 free spinov a násobiteľ môžete zvýšiť až na x5. Ak by som mal vybrať jeden najzásadnejší pozitívny aspekt slotu Rich Pirates, tak práve bonusová hra zaujme najviac.

Nezabúdajte, že v kasíne MonacoBet stále prebieha Ohnivý týždeň a v hre je 25 free spinov každý deň.