Rich Fish (recenzia): Výlet do podmorského sveta v MonacoBet

Rich Fish (recenzia): Výlet do podmorského sveta v MonacoBet

Rich Fish je výherný automat z dielne spoločnosti Apollo Games. Vydajte sa v kasíne MonacoBet do podmorského sveta hľadať zaujímavé výhry.

Päťvalcový slot od spoločnosti Apollo Games. Priemerná návratnosť stávok (RTP) dosahuje úroveň 95 %. Rich Fish má podobne ako slot Atlantis podmorskú tematiku. Patrí medzi najobľúbenejšie výherné automaty od Apolla.

Rich Fish má päť výherných línii, nepohyblivých a fixných. V tejto hre síce absentuje možnosť získania obľúbených free spinov, ale kompenzujú to iné bonusy. Wild symbol chobotnice nahrádza vo výhernej línii akýkoľvek iný chýbajúci symbol. Navyše, ak sa stane súčasťou výhernej línie práve tento symbol, tak expanduje na celý valec.

Ponorte sa v kasíne MonacoBet do podmorského sveta plného zaujímavých výhier

Upozorňujeme aj na špeciálnu funkciu Bonus. Spustí ju minimálne deväť rovnakých symbolov J, Q, K, A na valcoch. Symboly môžu byť nahradené wildom. Deväť zhodných spomínaných symbolov prináša trojnásobok výhry. Dvanásť rovnakých symbolov znamená štvornásobok výhry a pätnásť identických symbolov prinesie neuveriteľný päťnásobok výhry.

Symboly sa musia objaviť na prvých troch, štyroch alebo piatich valcoch.

Rich Fish síce neprináša možnosť získania voľných roztočení, nemá ani možnosť hazardu po výhre či scatter symbol. Na druhej strane expandujúci wild symbol alebo bonusová funkcia, ktorá môže vašu výhru zvýšiť až päťnásobne dostatočne kompenzujú chýbajúce prvky.

Okrem toho, tento slot od spoločnosti Apollo Games zaujme aj svojou tematikou podmorského sveta a pripomenie nám hru Atlantis.

Užite si dokonalý relax a pohodu v prostredí podmorských hlbín v online kasíne MonacoBet a navyše si z nich môžete vyloviť skutočný zlatý poklad. Stačí, že sa na vás usmeje šťastie a môžete si siahnuť na skutočne zaujímavé výhry.

Ďalšie recenzie zaujímavých výherných automatov môžete nájsť TU.