Puppet Show (recenzia): Bábkové divadlo s možnosťou skvelých výhier v MonacoBet

Puppet Show (recenzia): Bábkové divadlo s možnosťou skvelých výhier v MonacoBet

Puppet Show od spoločnosti Kajot je výherný slot s veľmi originálnou témou bábok. Navštívte toto bábkové divadlo v online kasíne MonacoBet a zabojujte o atraktívne výhry.

Pri výherných automatoch sme sa stretli s už všakovakými témami. Kreativite sa ale medze nekladú a spoločnosť Kajot priniesla na trh originálny výherný slot Puppet Show. Hru s tematikou bábkového divadla. Ako už z názvu a témy hry vyplýva, symboli v tejto hre sú rozličné bábky. Wild symbolom je opona, spoza ktorej vykukuje bábka a vytvorí tak zaujímavé výherné kombinácie. Puppet Show je päťvalcový slot s 243 výhernými líniami a 94,9 % priemernou návratnosťou stávok (RTP).

Priaznivci výherných slotov v súčasnosti preferujú najmä hry ponúkajúce bonusové symboly či funkcie. Tie nielenže spestrujú samotný priebeh hry, ale prinášajú aj možnosti zaujímavých výhier či free spinov. Ako je na tom v tomto smere Puppet Show od Kajotu? Výborne.

Puppet Show

zdroj: kajotgames.com

Bonusové funkcie v slote Puppet Show

Prepadávanie symbolov a respin s násobiteľom – výborná funkcia! Po tom, ako poskladáte výhernú kombináciu a dostanete príslušnú výplatu, tak výherné symboly z plochy zmiznú a uvoľnia miesto pre symboly z vyšších pozícií a doplnené novými symbolmi. V prípade, že po tomto respine trafíte ďalšiu výhernú kombináciu, tak násobiteľ výhry sa zvýši o 1 až 5x.

Mystery symbol – pokiaľ trafíte na valcoch tri, štyri alebo päť Mystery symbolov, tak dostanete výplatu podľa tabuľky.

Bonus symbol – trafte tri, štyri alebo päť Bonus symbolov a spustíte vďaka tomu bonusovú hru s 10, 20 alebo 40 voľnými roztočeniami.

Puppet Show od Kajotu prináša do portfólia výherných slotov online kasína MonacoBet nielen originálnu porciu zábavy v podobne bábkového divadla. Ale taktiež aj možnosti skvelých výhier a to najmä ohľadom na pestrú paletu bonusových funkcií a symbolov.

Skrýva sa za divadelnou oponou aj vaša skvelá výhra?

Ďalšie zaujímavé recenzie výherných automatov nájdete TU.