Piggy Pirates (recenzia hry) – pomsta troch prasiatok vlkovi

Piggy Pirates (recenzia hry) – pomsta troch prasiatok vlkovi

Piggy Pirates vám dá zaspomínať na rozprávku O troch prasiatkach. Táto hra ale zmení osud spomínanej rozprávky, z prasiatok sa stanú piráti.

Sotva sa nájde niekto, kto by z detstva nepoznal rozprávku O troch prasiatkach. Každé prasiatko v nej stavia domček z rôznych materiálov. Zlý vlk sfúkne prvé dva, vyrobené zo slamy a prútikov. Utekajú sa schovať do tretieho domčeka postaveného z tehál. Vyčerpanému vlkovi napokon nezostane nič iné, ako svoju snahu vzdať a prasiatka sa zachránia.

Piggy Pirates – pomsta prasiatok vlkovi

Automat Piggy Pirates ale osud známej rozprávky kompletne zmení. Prasiatka sa tu menia na pirátov, ktorí sa plavia po mori v honbe za zlým vlkom a jeho pokladom.

Hra má päť valcov, štyri rady a 40 pevných výherných línií.

Grafika a animácie hry sú úžasné a morský soundtrack so zvukom striekajúcich vĺn a typického „kriku“ albatrosov dotvárajú tú pravú námornú atmosféru.

Pigy Pirates

Hra Piggy Pirates má 10 výplatných symbolov. Za 6 symbolov ŽOLÍK môžete získať až 2 000 násobok vkladu! Truhlica s pokladom vám pri šiestich symboloch prinesie skutočný poklad – 1 000 násobok vkladu. Aj pri dvoch týchto symboloch môžete získať 8 násobok vkladu, čo nie je zlé. Najmenej hodnotné sú kartové symboly. Tie zhodne v počte troch prinášajú 4 násobok vkladu a v počte 6 symbolov prinesú 60 násobok.

Bonusové symboly sú vo forme troch prasiatok a tieto sa zobrazujú na valcoch náhodne.

Miera návratnosti vkladov je 96,06 % – hranica 96 % je podľa odborníkov považovaná za priemernú.

Ak máte všetky tri prasiatka na valcoch, aktivuje sa bonusové kolo s neobmedzenými roztočeniami zadarmo. Pozor ale na vlka – ten sa len tak ľahko nevzdá svojich pokladov. Môže sa objaviť na piatom valci, aby hodil bombu, ktorou ukončí bonusové kolo.

Piggy Pirates je k dispozícií v licencovanom online kasíne Nike.sk.