Pandora (recenzia): Otvorte Pandorinu skrinku v MONACObet

Pandora (recenzia): Otvorte Pandorinu skrinku v MONACObet

Výherný automat Pandora od spoločnosti Apollo Games, ktorý nájdete v ponuke kasína MONACObet, vás prenesie do čias antického Grécka.

Preneste sa do čias antického Grécka s výherným automatom Pandora od Apollo Games. Nádherné grafické spracovanie, zaujímavá téma a o zábavu núdza rozhodne nebude. Výhernosť tohto slotu je 94,4 %, čo je jemne pod priemerom RTP.

Otvorte svoju Pandorinu skrinku výhier v kasíne MONACObet

Určite ste už čítali či počuli o Pandorinej skrinke. Otvoriť svoju Pandorinu skrinku plnú zaujímavých výhier môžete v MONACObet práve s touto hrou. Ide o päťvalcový slot, ktorý má päť radov symbolov. Nechýba tradičný wild symbol, ktorý dopĺňa akýkoľvek chýbajúci symbol na výhernej línii. Navyše sa môže kedykoľvek roztiahnuť a tým výhry zvýšiť.

Potom je tu špeciálny symbol „kľúčov“, ktorými môžete otvoriť Mystery výhru. V prípade, že v jednej výhernej kombinácii trafíte „kľúče“ aj Pandorinu skrinku, vaše výhry sa zvýšia osem až 105-násobne. Navyše je možné výhru zvýšiť aj tak, že na prvých troch valcoch trafíte „plátienko“ rovnakého symbolu A,K,Q alebo J, kedy sa výhry násobia trikrát. Ak trafíte rovnaký symbol aj na štvrtom a piatom valci, tak sa výhra násobí štyri či päťkrát.

Ak sa túžite vydať do bájneho Grécka na výpravu za legendárnou Pandorinou skrinkou, len smelo do toho. Tento zaujímavý výherný automat od spoločnosti Apollo Games prináša kopec adrenalínu, skvelej zábavy aj možnosti bohatých výhier.

Nezabúdajte, že v kasíne MONACObet sa hrajú aj nové denné turnaje s dotáciou 1 000 € každý deň. Ďalšie zaujímavé recenzie výherných automatov nájdete TU.