Oil Company 2 (recenzia hry): Nazri do sveta ropných magnátov

Oil Company 2 (recenzia hry): Nazri do sveta ropných magnátov

Nazrite do sveta ropných magnátov a vydajte sa hľadať „čierne zlato“ s hrou od spoločnosti EGT s názvom Oil Company 2

Hra má päť valcov, každý z nich štyri symboly. Radosť vám môže priniesť 40 výherných línií. Automat ponúka aj naskladané divoké symboly, zatočenia zadarmo, možnosť riskovať po výhre a hrať o dvojnásobok a vedľajšiu hru s tajomným jackpotom.

Nie je to pekný biznis, ale ropný priemysel je jedným z najlukratívnejších na svete. Táto hra pozýva hráčov, aby sa pustili do vysokooktánového biznisu ropnej spoločnosti tým, že im ukážu, ako to v tomto svete vyzerá.

V hre Oil Company 2 sú púštne symboly, ako ťavy a kaktusy. Ďalej narazíte na benzínové čerpadlo, ropný tanker, nákladnú loď a osobné lietadlo, ako aj na sídlo ropnej spoločnosti.

Na záver sa zoznámite s niektorými veľkými hráčmi v odbore, ako sú  cowgirl (sexi kovbojky), predajca z Wall Street a arabský ropný magnát.

Tento automat je na pohľad trochu suchý, ak vezmeme do úvahy, že sa pokúša napodobniť púštny piesok a prináša do hry béžový farebný podklad. Samotné herné symboly sú však pomerne farebné a zaujímavé v kreslených formách. Ikony navyše vykonajú menšie animácie po vytvorení výhernej kombinácie.

Na aké výhry sa môžete tešiť v hre Oil Company 2?

A čo výhry? Päť jumbo tryskáčov a lodí odmeňuje 150-násobkom vkladu. Sexi kovbojky alebo symboly ropnej základne ponúkajú 250-násobné navýšenie. Obchodník z Wall Street a arabský ropný magnát vyplácajú najviac 400-násobok hodnoty stávky.

Najväčšia výhra, ktorá je k dispozícii v hre Oil Company 2? Prináša ju jeden z tých veľkých hojdacích strojov, ktorý vytláča ropu zo zeme. Nájdite päť týchto symbolov a vaša stávka sa zvýši až 1 000-násobne.

Scatter symbol v hre je „Petrol Stock Exchange“. Zobrazuje  sa iba na valcoch 2, 3 a 4, ale nájdenie troch z nich zdvojnásobí vašu celkovú stávku bez ohľadu na to, či sú v rade na výhernej línii. Navyše to spustí 7 otočení zadarmo.

Tajomný jackpot v eTIPOS.sk, ktorý sa spúšťa náhodne „Jackpot cards“ vás pozve skúsiť šťastie a keď trafíte tri správne karty, môžete vyhrať zaujímavú cenu.

Túto hru si môžete vyskúšať v kasíne eTIPOS.sk aj vo free verzii zadarmo.