Ninja Ways (recenzia hry) – až 4 096 spôsobov výhry!

Ninja Ways (recenzia hry) – až 4 096 spôsobov výhry!

Ninja Ways vás, ako už názov napovedá, zavedie do sveta nindžov. A prinesie vám neuveriteľných 4 096 spôsobov výhry.

Nemusíte sa báť. Aj keď nindžovia vyzerajú nebezpečne (ak si odmyslíme Nindža korytnačky), sú tu pre vás, aby vám pomohli získať lákavé výhry.

Nindžovia boli japonskí agenti vycvičení na to, aby robili „špinavú prácu“ pre svojich kráľov. Bojovali nie úplne čestne a spravodlivo, takže v japonskej hierarchii boli radení pod samurajov, ktorí sa riadia prísnym kódexom.

Ninja Ways – až 4 096 spôsobov na výhru

Nindžovia boli viazaní len príkazmi zhora a to im dávalo úplnú slobodu pri zvolení spôsobov a metód na dosiahnutie svojej misie.

Na pozadí vidieť japonskú dedinu v noci, čo bol typický čas na vykonávanie ich misie. Do pohody vám bude hrať typický japonský soundtrack, ktorý len občas preruší točenie valcov či výkriky nindžov.

Ninja Way prináša až 4 096 spôsobov výhry. Päť vzájomne priliehajúcich symbolov free spinov zľava doprava spúšťa roztočenia zdarma.

Keď nindža privolá Tajomné dvere, tie odhalia MEGASYMBOL zaručujúci zaujímavé výhry.

V hre sa vyskytujú aj nindža žolíky, ktoré prinášajú výhry až do 8x vkladu.

Vyskúšať si skvelú hru od Red Tiger Gaming môžete napríklad vo Svete hier Niké, ktorý prináša aj verziu hrania zadarmo, v ktorej sa môžete zoznámiť s prostredním aj funkciami bez riskovania vkladu.

Ste pripravení vstúpiť do sveta nindžov?