Moonlight Fortune (recenzia hry) – nájdi svoje šťastie pri svite mesiaca

Moonlight Fortune (recenzia hry) – nájdi svoje šťastie pri svite mesiaca

Recenzia hry Moonlight Fortune v casine Monaco. Nájdi svoje šťastie pri mesačnom svite.

Moonlight Fortune prináša nádherné scenérie a magické prostredie

Záhadné svetlo zalieva kúzelné lesné prostredie výherného automatu Moonlight Fortune. Rozžiari  podivné stvorenia a symboly hracích kariet s efektom dreva. Je to veľmi atraktívna hra s 5 valcami, ktorá má 40 výherných línií a niekoľko bonusových funkcií, ako napríklad striedania wild symbolov a roztočenia zadarmo.

Moonlight Fortune je dielom spoločnosti SYNOT a rovnako ako väčšina hier od tohto vývojára má dobrú návratnosť vkladov hráča. Hra je optimalizovaná pre mobilné zariadenia a prichádza s plynulými animáciami, ktoré dopĺňajú detailný dizajn symbolov.

Moonlight Fortune

Za valcami je vidieť bujný les a jemne padajúce lístie. Celý herný obraz je lemovaný brečtanom, čo prispieva k pokojnej scéne.

Ak padnú 9, 10 alebo J symboly na 3 valcoch naprieč výhernou líniou získate 8-násobok vsadenej čiastky, zatiaľ čo pri 4 z nich dostanete 20-násobok a celé série majú hodnotu 100-násobku. Q, K a A majú hodnotu 12x, 40x a 160x, zatiaľ čo jedinečné obrazové symboly sú ešte cennejšie.

Kto hľadá viac bonusových funkcií, či veľa roztočení zdarma, bude sklamaný

Tvoria ich magické bytosti, z ktorých každá má na sebe svetelné pruhy, aby hráči vedeli, že nejde o obyčajný les. K dispozícii je králik, fialová sova a červená líška, ale najlepšie víťazstvá v bežnej hre prináša jednorožec. Ak sa zastaví na 3, 4 alebo 5 valcoch, výhry sa pohybujú na 40x, 100x a 400x vkladov.

Krásna žena so špicatými ušami plní funkciu wild symbolu. Najlepšie výhry dosiahnete, keď výhernú líniu vytvoria len wild symboly, tešiť sa môžete na 1000x vkladu. Sporo odetá elfka vás určite poteší.

Symbol svietiaceho mesiaca zdvojnásobuje celkové stávky, ak sa vyskytne naraz na troch miestach. Ale čo je najdôležitejšie, otvára šesť roztočení zdarma. Ak padnú znova tri bonusové symboly, kolo sa znova spustí.  Z pohľadu hráča je trošku sklamaním, že sa SYNOT rozhodol dať do Moonlight Fortune tak málo bonusových roztočení zdarma.

V hre je možnosť znásobenia výhry. Ak zvolíte funkciu hazardovania, vyberáte, či hracou kartou bude čierny alebo červený oblek. V prípade správnej voľby svoju výhru zdvojnásobíte, ak netrafíte, stratíte ju.