Mega Jackpot v Niké. Tvoja šanca stať sa milionárom!

Mega Jackpot v Niké. Tvoja šanca stať sa milionárom!

Chceš byť „za vodou“? Chceš vyhrať takmer milión eur? Hraj Mega Jackpot v Niké a vyskúšaj svoje šťastie.

Mega Jackpot v Niké. Tvoja šanca stať sa milionárom!

Trafiť obrovský jackpot. Sen každého hazardného hráča. Pokúsiť o splnenie tohto sna sa môžeš veľmi jednoducho – zahraj si o Mega Jackpot.

Prináša ti aktuálne možnosť vyhrať až 963 203,89 eur. Stačí len jedno zatočenie v akejkoľvek výške a takmer milión môže byť tvoj!

Okrem toho môžeš „rozbiť“ aj Daily Jackpot, v ktorom je aktuálna výška výhry taktiež zaujímavých 17 522,14 eur. Najnižšia stávka s ktorou máš šancu získať spomínané jackpoty je len 10 centov.

Potrebuješ na to len hrať automaty v kasíne Niké označené slovíčkom JACKPOT. V tejto ponuke nájdeš množstvo veľmi atraktívnych, zábavných a skvele graficky spracovaných hier.

Nájdeš medzi nimi hry ako Red Diamond, The Greates Train Robbery, Wild Wild Chest, Mega Pyramid, Dragons Fire, Show Wild and the 7 Features, Blue Diamond, Spin Town, Mayan Gods, Laser Fruint, Grand Wheel, Flaming Fox, Treasure Mine, Totem Lightning, Golden Temple, Vicky Ventura či Persian Fortune.

Spomínané hry ti prinášajú možnosť usilovať o zaujímavý Mega Jackpot v Niké, v ktorom môžeš siahať až po výhre vo výške takmer jeden milión eur.

Nielen poriadnu dávku zábavy, ale aj možnosť pokúšať sa o tvoju životnú výhru ti prináša Niké Svet Hier.