Mega Jackpot Niké už vo výške jedného a štvrť milióna eur!

Mega Jackpot Niké už vo výške jedného a štvrť milióna eur!

Každý sníva o životnej výhre. Mega Jackpot Niké vystúpal už do závratnej výšky jedného a štvrť milióna eur. Skúsiš svoje šťastie?

Určite každý hazardný hráč sníva o tom, že „rozbije“ jackpot. Pre niektorých sa sen premení na realitu a tešia sa z rozprávkovej výhry a rozprávkového bohatstva.

Mega Jackpot Niké už vo výške jedného a štvrť milióna eur

Mega Jackpot Niké narástol do závratnej výšky. Aktuálne je už vo výške jedného a štvrť milióna eur, presnejšie 1 220 120,61 eur. To je už čiastka, pre ktorú sa oplatí vyskúšať svoj osud, čo poviete?

Okrem toho Svet hier Niké prináša aj možnosť Denného jackpotu, ktorý je aktuálne vo výške viac ako 20 tisíc eur, čo tiež nie je na zahodenie.

Stačí, že si z ponuky Svetu hier Niké vyberieš hry označené výrazom JACKPOT. Do hry o zaujímavé jackpoty v kasíne Niké sa môže zapojiť skutočne každý. Každý sa môže stať milionárom. Veď výška minimálneho vkladu s ktorým môžeš hrať o Mega Jackpot Niké alebo o Denný jackpot je len 0,10 eur.

Hráči sa môžu tešiť tiež na výhry až do 10 000 násobku svojho vkladu. Graficky skvele spracované hry, z ktorých mnohé v inom kasíne nenájdete. Okrem automatov sú na výber aj obľúbené hry ako ruleta a Black Jack. V kasíne Niké si vyberie určite každý.

Nielen množstvo adrenalínu, skvelej zábavy, pútavých hier, ale aj parádne možnosti výhier v jackpotoch. To všetko ti prináša Svet hier v Niké.