Lucky Little Devil (recenzia hry) – objavte v sebe diabla

Lucky Little Devil (recenzia hry) – objavte v sebe diabla

Lucky Little Devil vás zoberie priamo do útrob horúceho pekla, aby ste skúsili svoje šťastie na diabolské výhry.

Na vzhľade automatu nie je nič zložitého alebo sofistikovaného. Názov síce znie „diabolsky“, ale nemusíte sa báť – nejde o žiadnu hrozivú tematiku. Karikatúrne zobrazenie pôsobí zábavne a odľahčene.

Lucky Little Devil – príjemné peklo s dobrým diablom

V obklopení horiacich plameňov ani na moment nezapochybujete o tom, kde sa práve nachádzate. No časom zistíte, že ani v pekle to nemusí byť až také zlé a strašidelné.

Prostredie je prekvapivo atraktívne a navyše ponúka možnosť zaujímavých peňažných odmien.

Na ceste peklom vám bude pomáhať priateľský červený diabol.

Lucky little devil

 

Lucky Little Devil je hra s tradičnými piatimi valcami. No tradičné výherné línie nečakajte. Výrobcovia sa rozhodli pre modernejšie víťazné spôsoby. Existuje 10 rôznych výherných spôsobov.

Diabol môže na niekoho pôsobiť desivo, no určite nie ten, ktorý sa nachádza v tejto hre. Malá príšerka s červeným rohom je užitočná a má na srdci vaše najlepšie záujmy.

Wild symboly sú bežné pri väčšine automatov, v tejto hre ich ale nehľadajte.

Hra obsahuje špeciálne funkcie. Funkcia štipka šťastia pridá malé diabolské mince. Mega diabolská minca vo free spinoch.

Tri symboly šťastného malého diabla spustia kolo voľných roztočení. Ako bolo spomenuté, diabol v tejto hre je dobrý a počas free spinov vám môže udeliť ďalšie bonusové voľné roztočenia. No neznie to úžasne na to, že sa práve nachádzate v pekle?

Malá pomocná ruka diabla vás nasmeruje k zaručenej výhre.

Diabolský symbol 666 vám neprinesie smolu, práve naopak. Je to najcennejší symbol v hre. Pri troch týchto symboloch vyhrávate 200 násobok vkladu. Pri štyroch 300 násobok a pri piatich dokonca 1 380 násobok.

Hra Lucky Little Devil  je k dispozícií v licencovanom online kasíne Nike.sk.