Laser Fruit (recenzia hry) – 60 miliónov víťazných spôsobov

Laser Fruit (recenzia hry) – 60 miliónov víťazných spôsobov

Laser Fruit prináša kombináciu klasických ovocných symbolov a neónových vesmírnych efektov.

Pokiaľ máte radi automaty s klasickými ovocnými symbolmi, ale nudí vás už ich bežný štýl, Laser Fruit vás bude baviť.

Laser Fruit – viac ako 60 miliónov víťazných spôsobov

Funkcie majú tiež ďaleko od stereotypu bežných ovocných automatov. Dokonca existuje v tejto hre viac ako 60 miliónov výherných kombinácií na piatich valcoch! Áno, čítate správne – 60 miliónov.

Základné roztočenie sa hrá na základnej matici 243 spôsobov výhry, no výbuchy laserov môžu rozšíriť počet valcov a výšku každého valca tak, že vám poskytnú neuveriteľné množstvo výherných spôsobov.

Grafika je spracovaná futuristicky. Užijete si neónové verzie čerešní či citrónov. Sú umiestnené na tmavom abstraktnom pozadí a celkovo to spolu výborne ladí.

V hre  Laser Fruit sa nachádza deväť výherných symbolov. Najlepšiu výhru vám prinesie symbol čísla 7. Pri desiatich takýchto symboloch získate 25 násobok vkladu. Pri troch vyhráte dvojnásobok.

Nasleduje symbol zvona, pri desiatich takýchto symboloch vyhráte 20 násobok vkladu a pri troch jeden a pol násobok.

Trojitý BAR vám prinesie násobok vkladu pri troch symboloch a pri desiatich získate 18 násobok vkladu.

Tri symboly Free Spinov aktivujú voľné roztočenia. Koleso roztočí počet bezplatných roztočení, pričom je možné získať ich maximálne 30 navyše.

Neónovo modré lasery rozširujú valce a pridávajú ďalšie bloky doprava alebo nahor. To zvyšuje množstvo výherných možností. Ich maximum je niečo cez 60 miliónov.

Premena tradičného ovocného automatu na štýlový slot s neónovou „šťavou“ v Laser Fruit určite poteší všetkých milovníkov tohto druhu hier, ktorých už nudí klasický stereotyp ovocných automatov.

Lasery a ich účinky na rozširovanie hracieho poľa sú skvelou vychytávkou a neexistuje veľa hier, v ktorých môžete mať viac ako 60 miliónov spôsobov na výhru, verte nám.

Online výherný automat Laser Fruit nájdete aj v slovenskom Svete Hier od Niké.