Horror Joker (recenzia hry): Keď zelená príšera poteší

Horror Joker (recenzia hry): Keď zelená príšera poteší

Horror Joker je jednou zo štvorice nových hier, ktoré pribudli v ponuke kasína eTIPOS.sk. Aké špecifiká tento kúsok od Apollo Games prináša, si priblížime v recenzii.

Strašidelné ovocné symboly, duchovia a príšerky vás vítajú v hre Horror Joker od spoločnosti Apollo Games. Je to štvorvalcová hra a má sedem základných výherných línií. Vždy, keď sa objaví divoký symbol, rozširuje sa až na 81 výherných línií.

Atmosféru dotvára strašidelný soundtrack. Občas sa mihne príšera typu Frankensteina alebo vznášajúci sa duchovia. Zelené monštrum je wild (divoký) symbol v tejto hre. Symbol ducha prináša 50-násobok vkladu, symbol zeleného monštra 150-násobok.

Špeciálna funkcia wild symbolu v hre Horror Joker

Wild symbol v hre Horror Joker má špeciálnu funkciu. Kedykoľvek sa zjaví na hracích valcoch, zjaví sa v slote až 81 výherných línií. Hrozivého Frankensteina sa oplatí vidieť čo najčastejšie.

Hra má tiež obľúbenú funkciu hazardu. Po výhre si môžete zvoliť funkciu hazard. Z balíčka 12 kariet vyberáte či bude symbol červený alebo čierny. Ak trafíte, výhru si viete zdvojnásobiť. Ak neuhádnete, o výhru prídete.

Aj keď je v názve hry Joker, žiadny „žolík“ tu nie je. Túto úlohu preberá zelené monštrum pripomínajúce Frankensteina.

Horror Joker je klasický ovocný slot, ktorý prináša jemné inovácie. Zaujme „strašidelnou“ tematikou, funkciou hazardu či špeciálnou funkciou wild symbolu, ktorý rozšíri hru zo 7 výherných línií na 81 a zvýši tak šance na výhru.

Ak vám nechýba humor a viete sa na veci pozerať s nadhľadom, tak prídete tejto hre určite na chuť.

Táto hra je jednou zo štyroch, ktoré rozšírili ponuku v kasíne eTIPOS.sk.