Happy Hour v Svete Hier Niké! Získaj 20 spinov a bav sa naplno

Happy Hour v Svete Hier Niké! Získaj 20 spinov a bav sa naplno

Happy Hour aj v svete online hazardnej zábavy! Skús „šťastnú hodinku“ v Svete Hier Niké, získaj 20 spinov a bav sa naplno.

Happy Hour je bežnou praxou v kamenných herniach. „Šťastnú hodinku“ si užíva množstvo hazardných hráčov. A najlepšou správou pre nich je, že si ju môžu užívať už aj online. Bez nutnosti vychádzať mimo priestorov pohodlia svojho domova.

Skús Happy Hour v Svete Hier Niké a získaj až 20 voľných spinov

„Šťastnú hodinku“ v Svete Hier Niké si môžete užívať doslova v papučiach pri svojom obľúbenom drinku v komfortnom prostredí svojho domova.

Každú stredu medzi 20. hodinou a 21. hodinou je ten správny čas zahrať si v kasíne Niké. Podmienkou je pretočiť aspoň 20 eur v spomínanom čase na akýchkoľvek automatových hrách.

V prípade splnenia uvedenej podmienky sa môžete tešiť na 20 voľných spinov v hodnote 10 centov.

Získané spiny môžete uplatniť na týchto automatoch: Pirates‘ Plenty, Jack in a Pot, Fruit Blox, Dragon´s Luck Power Reels, Five Star, Lucky Wizard, Reel Heist, Cinderella, Devil’s Number, Gems Gone Wild a Crazy Genie.

Podmienkou je použiť spiny získané z Happy Hour do 24 hodín od ich nadobudnutia. V prípade, že ich v tomto období nestihnete pretočiť, máte jednoducho smolu a spiny vám prepadnú bez náhrady. Je preto potrebné dať si na to pozor a stihnúť pretočiť ich do jedného dňa od ich získania.

„Šťastná hodinka“ v kasíne Niké vám prinesie množstvo zábavy, napätia aj možnosti zaujímavých výhier. Nezabudnite, každú stredu medzi 20. hodinou a 21. hodinou Happy Hour v Svete Hier Niké!

V kasíne Niké máš šancu okrem toho každý deň bojovať o jackpot v zaujímavej výške.