Grand Wheel (recenzia hry) – kolesový bonus lákadlom

Grand Wheel je jednoduchá hra s ovocnými symbolmi, ale veľkým lákadlom je kolesový bonus a ako aj názov napovedá Grand Wheel.

Táto hra sa dá jednoznačne zaradiť do kategórie retro. Vysoká volatilita premení každé otočenie valcov na skutočnú výzvu, celkovo prináša iba tri  valce a jednu výhernú líniu.

Grand Wheel príliš nezabaví a neprináša ani zaujímavé výhry

Tento kúsok sa drží veľmi základnej grafiky od hora až nadol. Kotúče zaberajú väčšinu priestoru na obrazovke v akomsi priblíženom móde na obrovskom fialovom automate. Zvukové efekty sú rovnako základné, čo dáva hre pocit veľmi starej školy v kasíne. To by malo potešiť pomerne veľa hráčov, najmä tých, ktorí hľadajú originálny zážitok z kasína či „old schoolových“ hráčov.

Napriek tomu občas nadobudnete pocit, že Grand Wheel je koniec koncov trochu príliš jednoduchý. Retro hracie automaty môžu mať stále veľa rôznych tvarov a niektoré sú nakoniec celkom nezabudnuteľné. Tento kúsok a jeho základné nastavenie k nim nepatrí.

Ak ste nový hráč, urobte si jednoduchú nike registráciu a začnite vyhrávať.

Potrebujete zoradiť tri rovnaké symboly. Výhry nie sú príliš oslnivé. Od troch symbolov čerešní, ktoré prinesú trojnásobok vášho vkladu až po tri symboly čísla sedem, ktoré môžu váš vklad zväčšiť 88 násobne.

Poďme teda rovno k niečomu zaujímavejšiemu a to sú bonusové výhry. De facto jediná šanca v hre, ako získať zaujímavejšie výhry.

Kolesový bonus, dvojkolesový bonus a tri symboly kolesového bonusu vám odomknú možnosť Grand Wheel, vďaka ktorej môžete vyhrať až 1000 násobok vašej stávky.

Nejde o nijako zvlášť prekvapivú hru. Ak hľadáte retro výzvu, potom ste ju našli. Úprimne, hra nie je obzvlášť zábavná.

Čo tejto hre najviac chýba? Slušné a prístupné odmeny.

Skúste si prečítať ďalšie recenzie hier a vyberte si z nich tú, ktorá sa vám páči najviac.