Fruit Awards (recenzia hry): Neobvyklý ovocný automat

Fruit Awards (recenzia hry): Neobvyklý ovocný automat

Prečítajte si recenziu hry Fruit Awards od spoločnosti Synot.

Výherný automat Fruit Awards od spoločnosti SYNOT Games je neobvyklý v niekoľkých ohľadoch. Téma slávnostného odovzdávania cien, kde sú hviezdami hrozno, čerešne, melóny a pomaranče, je určite jedinečná. Zatiaľ čo kombinácia 4 valcov a 81 výherných línií prebiehajúcich naprieč nimi je tiež veľmi špeciálna.

Vďaka použitiu systému Criss Cross, ktorý je k dispozícii na viacerých online výherných automatoch od spoločnosti synot, umožňuje táto hra výhry hráčom vždy, keď sa na spojených valcoch objavia 3 alebo 4 symboly rovnakého typu.

Okrem tradičných symbolov ovocia, sú tu aj ďalšie zvyčajné symboly BAR a červená 7. Ale je tu aj zlatá hviezda, ktorá vyzerá ako ocenenie – plní funkciu wild symbolu. Funkcia hazardu môže potenciálne zdvojnásobiť výhry. Vysoký percentuálny podiel návratnosti hráča zaručuje, že sa jedná o spravodlivú a spoľahlivú výhernú hru.

Fruit Awards – ovocný automat s divadelným prostredím

Vďaka jasnej a ostrej grafike vynikne tento automat v kasíne a za priehľadnými valcami uvidia hráči divadelné prostredie doplnené červenými záclonami pódia, zlatými rámikmi a niekoľkými hviezdnymi cenami.

Najlepšie výhry prináša veľké číslo 7, ktoré dáva 16-násobok vkladu, kedykoľvek je  na valcoch 1, 2 a 3 cez čiaru, zatiaľ čo celá línia 4 vypláca 160-násobok.

Symbol wild zlatej hviezdy je tu hlavnou bonusovou funkciou, pretože je schopný pôsobiť ako každý iný wild symbol pri vyplňovaní výherných kombinácií. A to buď vyplnením akýchkoľvek medzier v rade zhodných symbolov alebo predĺžením výhernej línie a vytvorením hodnotnejšem kombinácie.

Hráči, ktorí chcú so svojimi výhrami trochu viac riskovať, môžu po každom úspešnom roztočení kliknúť a vstúpiť do kola hazardu. Môžu sa rozhodnúť hazardovať celú výhru alebo len jej polovicu a svoju cenu zdvojnásobiť správnym výberom hracej karty – červená alebo čierna.

Niektorým hráčom môže chýbať, že v hre Fruit Awards nenájde nijaké výrazné bonusové funkcie, ako napríklad roztočenia zdarma.

Túto hru si môžete vyskúšať v kasíne eTIPOS.sk aj vo free verzii zadarmo.