Five Star (recenzia hry) – retro hra v modernejšom šate

Five Star (recenzia hry) – retro hra v modernejšom šate

Pripravte sa na rýchle tempo hrania, jednoduché pravidlá a grafické spracovanie. To je hra Five Star, vaša šanca na päťhviezdičkové výhry!

Five Star je zaujímavá hra navrhnutá spoločnosťou Red Tiger Gaming nabitá dynamickými prekvapeniami na každom kroku. Pravidlá môžu byť jednoduché, ale v hre je určite viac, ako by ste si na prvý pohľad predstavovali. Poďme objaviť všetky funkcie, ktoré hra ponúka.

Five Star – retro hra v modernom šate prináša veľkú jednoduchosť

Retro hra s elegantnými animáciami na valcoch a moderným nádychom, ktorý hráči určite ocenia. Symboly valcov sú notoricky známe. Obrazovka hry je jasne červenej farby so zlato lemovaným okrajom valcov. Hra je charakteristická svojou rýchlosťou a jednoduchými pravidlami.

Five Star je pravdepodobne jednou z najjednoduchších možných hracích automatov z hľadiska základných pravidiel. Ktokoľvek, skúsený alebo začiatočník, bude hre rozumieť veľmi rýchlo.

Na piatich valcoch hry sú tri pevné horizontálne výherné línie, ktoré označujú pozície, na ktoré musia kombinácie symbolov pristáť, aby boli platné a spustili peňažné ceny.

Zaujímavou funkciou v hre Five Star sú multipikátory výhier, vďaka ktorým môžete až 10 násobne zvýšiť svoje výhry.

V tejto hre nájdete klasické symboly ako čerešne, citróny, jablká, slivky, hrozno a melóny. Najviac vás poteší pohľad na sedmičky. V prípade, že vám na valcoch padne päť šťastných sedmičiek, môžete sa tešiť na 540 násobok svojej stávky.

Retro hra v modernom šate, ktorá je charakteristická jednoduchosťou, ľahko pochopiteľnými základnými pravidlami a tiež zaujímavými výhrami.

Recenzie ďalších hier si môžete prečítať TU.