Fire Spell (recenzia hry): Skúsite kúzlom ohňa skrotiť draka?

Fire Spell (recenzia hry): Skúsite kúzlom ohňa skrotiť draka?

Máte na to, aby ste kúzlom ohňa skrotili draka, zachránili princeznú a odniesli si korisť? Vyskúšajte hru Fire Spell od Synot Games v kasíne eTIPOS.

Fire Spell prinesie skvelú fantasy zábavu a 20-tisíc násobný multiplikátor

Draci, meče, začarované amulety, slečny v núdzi. Môže to znamenať iba jednu vec – ďalší automat s tematikou fantasy! Slot Fire Spell nemusí byť tým najunikátnejším titulom vo svete online kasínových hier, ale určite zaujme predstavivosť každého hráča, ktorý sa rád stratí v ríši presahujúcej konvencie našej reality.

Napriek tomu, že ide o relatívne nové vydanie, táto hra je navrhnutá tak, aby napodobňovala ilustrácie zo starej školy, ktoré by vás mohli sprevádzať fantasy knihou. To znamená, že hra nie je úplne na špici v oblasti dizajnu, ale má určitú nostalgickú kvalitu.

Fire Spell vám prinesie nielen skvelú fantasy zábavu, ale aj zaujímavé výhry. Najlukratívnejšou kombináciou je päť  ikon drakov na aktívnej výhernej línii, vďaka ktorým získate multiplikačný jackpot s 20 000-násobkom vkladu.

Hra prináša aj možnosť získať roztočenia zadarmo (free spiny). Túto funkciu aktivujú tri alebo viac scatter symbolov na valcoch. Pri troch scatter symboloch získate 10 roztočení zadarmo, pri štyroch 20 a pri piatich 30.

Divoký symbol nielenže skompletizuje víťazné kombinácie, ale navyše zdvojnásobuje štandardné výhry.

Zdroj: etipos.sk

Ak hľadáte hru, ktorá by vás mohla preniesť do iného sveta, mali by ste vyskúšať slot Fire Spell. Je pravda, že hra nie je najpozoruhodnejšia, pokiaľ ide o kvalitu grafiky a bonusové prvky sú trochu neinšpiratívne. Herným funkciám však nemožno nič vytknúť.