Egypt Sky (recenzia hry) – nájdite šťastie v starovekom Egypte

Egypt Sky (recenzia hry) – nájdite šťastie v starovekom Egypte

Egypt Sky – ako už názov hry napovedá – vás prenesie do prostredia starovekého Egypta. Nájdete v ňom svoje šťastie?

Egypt Sky je hra pochádzajúca z dielne EGT. Rozhodne nepatrí medzi najvydarenejšie kúsky tejto spoločnosti, no má svojich priaznivcov.

Egypt Sky – ponorte sa do sveta starovekého Egypta

Ako už samotný názov hry napovedá, inšpirácia je v starovekom Egypte. Nemôže chýbať legendárna Kleopatra, pyramídy, vojnové vozy či posvätný skarabeus.

Ide o päťvalcový automat so štyrmi radami a 40 výhernými línami.

Výhernosť hry Egypt Sky je na hodnote 96,3 %, čo je ľahko nad priemerom, za ktorý odborníci považujú hodnotu 96 %.

Wild symbol je v tejto hre nílsky kríž, ktorým môžete nahradiť všetky symboly v hre okrem scatter symbolu s pyramídou.

Nílsky kríž, resp. wild symbol, sa môže objaviť len na prvých troch valcoch. V prípade, že sa na valci objaví wild symbol, ktorý sa môže zapojiť do výhernej kombinácie, rozšíri sa na celý valec.

Ako už bolo spomenuté – scatter symbol v tejto hre je pyramída. Keď sa objaví na valcoch tri až päť symbolov pyramíd, spustí sa bonusové kolo so zatočeniami zdarma. V závislosti od počtu scatterov si užijete 3, 5 alebo 7 zatočení zdarma.

Počas zatočenia zdarma sa každý wild symbol rozšíri na celý valec a zostáva na mieste až do skončenia bonusu.

Bonus nie je z pohľadu hráča príliš výhodný

Ak túžite po poriadnej výhre, je vám určite jasné, že bez maximálneho množstva symbolov scatter – pyramíd a všetkých troch rozširujúcich sa wild symbolov, to nepôjde.

Pokiaľ ste zaťažení príbehovo, prípadne máte radi tematiku starovekého Egypta, táto hra je pre vás ako stvorená a určite si s ňou užijete pár adrenalínových momentov.

Bonus síce možno na prvý pohľad vyzerá lákavo, ale za tri scatter symboly je počet zatočení zdarma veľmi nízky a šanca na trafenie piatich scatterov je prakticky nulová. Tieto podmienky už dopredu signalizujú, že získať v bonusovom kole mastnú výhru nebude vôbec jednoduché.

Skúsite svoje šťastie a ponoríte sa do sveta pyramíd v hre Egypt Sky?