Desert Drag (recenzia): Niečo pre milovníkov silných motorov

Desert Drag (recenzia): Niečo pre milovníkov silných motorov

Šliapni na pedál a vrhni sa na vysokooktánový výherný automat so závodnou tematikou Desert Drag od Booming Games.

Desert Drag je päťvalcový automat s deviatimi výhernými líniami. Výhry stúpajú až k 10 000 – násobku stávky, čo je viac ako zaujímavé.

Tejto hre by sa zišla bonusová injekcia. Prečo? Neponúka žiadne zaujímavé bonusové funkcie ako možnosť voľných spinov /roztočení/ alebo bočné bonusové hry, v ktorých môžete bojovať o zaujímavé výhry.

Užite si naplno jazdu po voľných dlhočizných cestách amerického západu. Hudba na plné pecky, duniaci motor, nikde nikoho celé míle.

To všetko predstavuje dokonalé podmienky pre závody vo vysokej rýchlosti, v ktorých jazdia pretekáry hlava-nehlava s jediným cieľom – zvíťaziť!

Symboly ako autá, dymiace motory či postavy sú v hre Desert Drag samozrejmosťou kvalitne dotvárajúcou celú atmosféru tejto hry.

Desert Drag – plusy a mínusy hry

Roztáčanie valcov v tejto hre možno neprinesie také vzrušenie a adrenalín ako nadupané autá so zrýchlením z nula na sto za pár sekúnd. Ale užijete si pohodovú zábavu a máte možnosť zajímavej výhry.

Nevýhodou je nízky počet výherných línií (9). Vďaka funkcii Perma 2 way play ale hráč dostáva možnosť vyhrať v oboch smeroch. Výherné kombinácie sa utvoria zľava doprava aj opačne.

Hra Desert Drag bude baviť automobilových fanatikov a milovníkov silných motorov. Je tu zaujímavá možnosť vyhrať až 10 tisíc násobok stávky. Nevýhodou sú chýbajúce bonusové funkcie (voľné roztočenia nájdeme takmer v každej hre, tu absentujú) a tiež menší počet výherných línií.

Ďalšie zaujímavé recenzie výherných automatov si môžete prečítať TU.