Crazy Genie (recenzia hry) – želajte si od džina krásnu výhru

Crazy Genie (recenzia hry) – želajte si od džina krásnu výhru

Vyletí džin zo zázračnej lampy a splní vám želanie o parádnej výhre? Preneste sa s hrou Crazy Genie do rozprávkového sveta

Určite každý z vás pozná príbeh o Aladinovej zázračnej lampe. V hre Crazy Genie vám po pošúchaní zlatej lampy môže džin priniesť parádne výhry.

V tomto vydarenom kúsku od Red Tiger Gaming máte k dispozícii až 5 bonusových hier s ktorými môžete svoj sen o jackpote premeniť na realitu. Získajte 3 symboly zázračnej lampy na políčkach 2, 3 a 4 a spustite svoju bonusovú hru.

Hra Crazy Genie vás prenesie do sveta podobného rozprávke o Aladinovi a jeho zázračnej lampe. Symboly sú tvorené touto tematikou. Hra ponúka 20 výherných línií.

Crazy Genie – rozprávkový svet s 5 bonusovými hrami

Symboly ako lietajúci koberec, kobra či samotný džin vás budú sprevádzať touto hrou. Všetky tieto ikony sú navrhnuté pôsobivou grafikou, akoby boli vytrhnuté priamo zo známej Disneyovky.

Miera návratnosti nákladov je štandardných 95,32 %.

Niektorých hráčov môže odradiť výška základného jackpotu v tejto hre. Mali by však mať na pamäti, že 5 bonusových hier môže výrazne zvýšiť ich šance na peknú výhru. Zlatý bonus, Bonus darov, Bonus pokladu, Bonus lampy a Bonus oázy. To sú vaše bonusové možnosti pri tejto zaujímavej hre.

Na splnenie svojich želaní nepotrebujete zázračnú lampu ani džina. Stačí vám zahrať si hru Crazy Genie a máte šancu na parádne výhry.

Pokúsiť svoje šťastie môžete napríklad v Svete hier Niké, v ktorom si môžete túto hru vyskúšať aj zdarma.