Burning Hot (recenzia hry) – prinesie červená sedmička výhru snov?

Burning Hot (recenzia hry) – prinesie červená sedmička výhru snov?

Burning Hot – klasický ovocný automat s obmedzenými bonusovými funkciami, ale zaujímavými potenciálnymi veľkými výhrami.

Burning Hot je ovocná klasika z dielne spoločnosti EGT. Pozitívnom je moderné spracovanie hry a možnosť potenciálnych vysokých výhier.

Zaujímavo vyzerá aj možnosť štyroch jackpotov, ktoré môže hrá vyhrať náhodne pri ktoromkoľvek zatočení.

Klasika v modernom šate. Aj tak by sa dala charakterizovať grafická stránka tejto hry.

Dynamika hry je na vysokej úrovni. Tempo a rýchlosť vás zaručene pohltia a dodajú potrebnú dávku adrenalínu do žíl.

Rozširujúce sa wild symboly sú z pohľadu hráča zaujímavou možnosťou. Prostredné tri valce sa vám tak môžu zaplniť wild symbolmi.

Burning Hot – s červenými sedmičkami za výhrou snov

Burning Hot je jednoduchý päťvalcový automat s troma radami a piatimi výhernými línami.

Červené sedmičky sú symbolom, ktorý budete chcieť vidieť v tejto hre čo najviac a čo najčastejšie. Práve za tieto symboly môžete získať najvyššiu výhru. Pokiaľ ich uvidíte na výhernej línii až päť, môžete sa tešiť na výhru vo výške 600 násobku vašej stávky.

Výhernosť automatu je 96,45 %, čo je takmer pol percenta nad priemerom.

Bonusové funkcie sú v tejto hre veľmi obmedzené. Wild symbol uvidíte len na prostredných troch valcoch (2, 3, 4). Nahrádza všetky symboly okrem scatter symbolu. V prípade, že padne wild symbol, ktorý sa môže zapojiť do výhernej kombinácie, rozšíri sa na celý valec.

Burning Hot prináša až dva scatter symboly. Symbol dolára môže padnúť na ktoromkoľvek valci a v prípade, že ich uvidíte päť, môžete sa tešiť na 100 násobok svojho vkladu.

Symbol hviezdy môže padnúť len na nepárnych valcoch (1, 3  a 5). Vyhrať môžete 20 násobok svojej stávky.

Jackpot je prideľovaný náhodne. Vyberáte si z dvanástich kariet, keď nájdete tri s rovnakým symbolom, výhra je vaša.

Jednoduchosť, klasický ovocný motív, obmedzené bonusové funkcie. Na druhej strane zas potenciál vysokých výhier láka mnoho hráčov.

Roztočte ovocné valce hry Burning Hot a pokúšajte svoj osud s potenciálom vysokoých výhier, ktorý táto hra v sebe ukrýva. A možno vám napadajú šťastné červené sedmičky.