Black Mummy (recenzia hry): Skús staroveký Egypt v MonacoBet

Black Mummy (recenzia hry): Skús staroveký Egypt v MonacoBet

Black Mummy je jednou z desiatich noviniek od spoločnosti Tom Horn Gaming, ktoré nedávno pribudli do ponuky online kasína MonacoBet.

Čo urobíte, keď narazíte na zlatý sarkofág, vo vnútri ktorého sa nachádza čierna múmia? Možno to znie ako z filmu Múmia, ale v tomto prípade ide o hru Black Mummy od Tom Horn Gaming. Spoločnosti, od ktorej kasíno MonacoBet nedávno pridalo 10 kúskov do svojej bohatej ponuky hier.

Päť výherných línií, stredná volatilita a priemerná návratnosť stávok v hodnote 96 %. Hre možno vytknúť menej bonusových funkcií.

Black Mummy zaujme témou, ale má aj niekoľko nedostatkov

Grafika ničím neohúri, najmä náročnejším hráčom môže chýbať nejaká dynamika pri trafení víťaznej kombinácie, no v tejto hre sa nič nepohne. Zlatá maska faraóna, náramok, skarabeus či všetky ďalšie symboly majú graficky slušné spracovanie.

Jedinú dynamiku čakajte od symbolu múmie (ako inak). Vyhrajte s týmto symbolom a uvidíte ten rev. Múmia je podľa očakávania najcennejší symbol v hre. 100-násobok stávky získate len v prípade, že na valcoch bude v zastúpení 5ks.

Mínusom môže byť absencia scatter symbolu, bonusových hier, progresívneho bonusu či možnosti získania free spinov, veľmi bežnej funkcii a atraktívnej z pohľadu hráča.

Grafika či nedostatok funkcií môžu niektorých hráčov odradiť. No Black Mummy je príkladom hry, ktorá môže prekvapiť, takže zabudnete na nedostatok animácií a vizuálnych vychytávok.