Big Show (recenzia): Šou s krásnou tanečnicou v MONACObet

Big Show (recenzia): Šou s krásnou tanečnicou v MONACObet

Ako už názov výherného automatu od spoločnosti e-gaming Big Show napovedá, nudiť sa rozhodne nebudete. Zaujme nielen krásna tanečnica, ktorá rozprúdi krv v žilách zaručene každému.

Výherný automat Big Show od e-gaming patrí medzi najhranejšie v kasíne MONACObet. Oprávnene. Zaujme nielen krásnou tanečnicou s nádhernými dlhými nohami v červených podväzkových pásoch. Ale tiež zaujímavou návratnosťou stávok (RTP) v hodnote 97 %.

Big Show v znamení krásnej tanečnice

Je to trojvalcový slot s piatimi radami a ovocnými symbolmi. Toto znie ako ošúchaná klasika, ale rozhodne to nebude žiadny stereotyp! Nuda nehrozí, práve naopak, výborne sa zabavíte. Ak nájdete na valcoch tri scatter symboly zvonov, otvoríte bonusovú hru, v ktorej sa rozdávajú náhodné „Mystery“ výhry.

Big Show

zdroj: e-gaming.cz

Wild symbolom je práve spomínaná krásna tanečnica s dlhými nohami. Poteší nielen zrak každého muža, ale tiež doplní chýbajúce výherné kombinácie. V prípade, že wild symbol doplní niektorú z výherných kombinácií, výhru zvýši jeden až trojnásobne. Keď sa ale krásna tanečnica objaví na valcoch vo formáte 3×3, aktivuje 15 voľných roztočení a prinesie ďalšie šance na atraktívne výhry.

Na prvý pohľad tento výherný automat vyzerá ako úplná ovocná klasika. Ale pri podrobnejšom pohľade zistíte, že Big Show nezostáva nič dlžný svojmu názvu. Krásna tanečnica nielen poteší každého muža, ale prináša tiež možnosti na veľmi atraktívne výhry.