81st Cabaret (recenzia): Roztočte to v kabarete!

81st Cabaret (recenzia): Roztočte to v kabarete!

Aj v dnešnej dobe platí pravidlo, nemeň to čo zaručene funguje. V prípade herného priemyslu nemeň to, čo funguje a je rokmi overené medzi hráčmi. Predstavujeme hru 81st Cabaret!

V nadväznosti na slová z úvodu. Český herný vývojár Synot Games sa riadil konceptom nemeniť to, čo zub času dokonale preveril a stále to medzi hráčmi rezonuje.

81st Cabaret: Zabavte sa a vyhrajte v kabarete!

Štýlový, jazzový vzhľad tejto hry nepokazí ani zub času a je nadčasový. Aj keď koncept nepatrí k najoriginálnejším, nie každá hra vám ponúka 81 možností, ako vyhrať.

Témou hry je kabaret a všetko, čo s tým súvisí. Na hlavnom pódiu sú štyri valce s troma radmi symbolov. Červené zamatové závesy a lietajúce perie dotvárajú dokonalú atmosféru. Tichý soundtrack inšpirovaný jazzovými motívmi poskytuje vhodný hudobný podmaz.

Nádherné sexi tanečnice, horiace cigary a hromady peňazí nemôžu v hre 81st Cabaret chýbať.

Zaujímavosťou je, že táto hra ponúka dva wild /divoké/ symboly. Ide o symboly dvoch krásnych tanečníc – blondínky a brunetky. Oba wild symboly dopĺňajú výhernú líniu.

V tejto hre nájdete aj funkciu hazardu. Znamená to, že po výhre môžete zariskovať a buď výhru zdvojnásobiť alebo o ňu prísť.

Automat je určený aj pre menej skúsených hráčov.

Hry vo formáte 4×3 s 81 výplatnými líniami a témou kabaretu sú pomerne bežné. No tento kúsok z dielne Synotu sa určite oplatí vyskúšať.

Ďalšie recenzie hier si môžete prečítať TU.