81 Diamonds: Predstavujeme novinku v MONACObet

81 Diamonds: Predstavujeme novinku v MONACObet

Nedávno rozšírilo ponuku hier v MONACObet 10 noviniek od spoločnosti Tech4bet a pozrieme sa bližšie na jednu z nich – 81 Diamonds.

10 nových hier od spoločnosti Tech4bet nedávno pridal do svojej ponuky MONACObet. Jednou z nich je hra 81 Diamonds. Ako už názov napovedá, ústrednou témou budú diamanty. Zaujme svojou výhernosťou siahajúcou do výšky až 97 %.

81 Diamonds jednou z noviniek od Tech4bet v MONACObet

Na rozdiel od typických hier tohto štýlu má namiesto piatich valcov len štyri. V prípade, že trafíte tri rovnaké symboly, hráte na 27 výherných líniách. A v prípade, že budete mať to šťastie a valce vám ukážu štyri rovnaké symboly, hráte na 81 výherných líniách.

Hodnota stávky na jedno roztočenie je od 0,10 eur do 100 eur. Maximálna výhra je 500-násobok vkladu, teda najviac je možné vyhrať 50-tisíc €. 81 Diamonds je jednoduchá hra s klasickou tematikou, aká sa objavovala bežne v herniach.

Žiadne špeciálne bonusové funkcie táto hra neobsahuje. Za zmienku stojí pozmenený symbol Wild, v tomto prípade Wild x2. Okrem bežnej funkcie, kedy dopĺňa chýbajúci symbol výhernej línie, zdvojnásobí výhru v tejto línii. V prípade, že sú v línii dva symboly Wild x2, tak výhra bude 4-násobne vyššia.

Hru 81 Diamonds si môžete naplno užívať v MONACObet, spoločne aj s ostatnými novinkami od Tech4bet. Hľadajte symboly Wild x2 a násobte svoje výhry!

A nezabúdajte, že v spomínanom kasíne prebieha parádny novoročný megaturnaj o závratných 100-tisíc €.