50 spinov úplne zadarmo! Len v Niké bez podmienok

50 spinov úplne zadarmo! Len v Niké bez podmienok

Kto ti dá v dnešnej dobe niečo zadarmo? Úplne zadarmo, bez skrytých podmienok? V Niké si užiješ 50 spinov a naozaj grátis!

Kto vám dnes dá možnosť úplne zadarmo možnosť pekne si zarobiť a zároveň sa parádne zabaviť hrou na automatoch? Navyše bez skrytých podmienok?

Niké! Prináša 50 spinov úplne zadarmo. Stačí sa zaregistrovať, získať bonus a môžeš hrať, zabávať sa a vyhrávať.

Bonus 50 spinov úplne zadarmo platí pre všetky automaty v ponuke kasína Niké. Všetci milovníci hazardných hier si určite prídu na svoje. Nájdete tu množstvo skvele graficky spracovaných hier s pútavým príbehom a zaujímavými možnosťami výhier.

Ako na to?

Stačí sa registrovať v Niké. Následne si vyberiete automat podľa svojich preferencií. Objaví sa výzva na prijatie bonusu 50 spinov zadarmo. Po stlačení tlačidla VIAC stlačte VYŽIADAŤ a bonus je tvoj. Zábava môže začať!

Základné pravidlá

Žiadne skryté podmienky. Všetko je transparentné, jasné a dopredu dané. Na získanie bonus 50 spinov zadarmo v Niké nepotrebujete nič extra. Stačí spĺňať pár základných vecí.

Bonus platí len pre novoregistrovaných hráčov, pri ktorých úspešne prebehne overenie totožnosti.

Platí sedem dní od registrácie. Bonus platí na všetky automaty, no nedá sa využiť na ruletu a blackjack.

Bonus je 50 voľných točení. Jedno točenie je pevne stanovené na 0,10 eur a počas hry sa táto hodnota nemení.

Bonus je ukončený buď po vypršaní jeho platnosti (do 7 dní od registrácie) alebo po odohratí všetkých 50 točení zdarma.

Okrem tohto zaujímavého bonusu máte skvelú možnosť stať sa milionárom. Mega Jackpot v Niké aktuálne siaha až do výšky takmer jedného milióna eur. A to sa už oplatí pokúšať svoje šťastie, no nie?