5 Dazzling Hot (recenzia hry) – ovocná jednoduchosť

5 Dazzling Hot (recenzia hry) – ovocná jednoduchosť

Recenzia 5 Dazzling Hot – ovocný automat v klasickom šate od spoločnosti EGT v kasíne eTIPOS.SK

5 Dazzling Hot je ďalší „ovocný kúsok“ z dielne spoločnosti EGT. Tá v svojej sérii Hot ponúka niekoľko podobných typov hier, ktoré charakterizujú ovocné symboly či oranžové pozadie.

5 Dazzling Hot – typický ovocný motív a jednoduchosť

Ide o päťvalcový automat s troma hernými radami a piatimi výhernými líniami. Ide o jednoduchú hru, žiadny zložitý príbeh nečakajte.

Grafické spracovanie hry je jednoduché, na oranžovom pozadí ovocné symboly vynikajú dostatočne dobre. V pozadí si nevychutnáte tóny žiadnej hudby, no zvukové efekty, ktoré 5 Dazzling Hot prináša, sa k tejto téme a hre hodia.

Chýbajú bonusy či zatočenia zdarma, možnosť získať jackpot

Čo robí túto hru zaujímavejšou je možnosť na zdvojnásobenie výhry. Hre 5 Dazzling Hot však chýba nejaký bonus, ktorý by pridal extra „šťavu“ a adrenalín do žíl. Namiesto toho ponúka len jackpot, ktorý sa spúšťa náhodne.

V tejto hre nenájdete žiadne bonusy, no ani wild symbol či možnosti zatočenia zdarma (free spiny).

Na konci zatočenia môže hráč získať jackpot, ide o náhodný prvok. Výhra jackpotu je síce náhodná, no čím vyššie finančné čiastky hráč vsádza, tým je vyššia pravdepodobnosť spustenia jackpotu.

V prípade, že sa na vás usmeje šťastie a získate jackpot, spustí sa hra, v ktorej vyberáte z dvanástich kariet. Hráč si vyberá karty dovtedy, kým nenájde tri s rovnakým jackpotom a ten následne získava.

Výhernosť tejto hry je 95,74 %, čo je pod priemerom, za ktorý sa v odborných kruhoch považuje hodnota 96 %.

Nečakajte príbeh, hudobný doprovod v pozadí hry, bonusy, wild symbol ani zatočenia zdarma. Táto hra prináša jednoduchosť, klasický ovocný motív a mínusom je výhernosť pod priemerom.

Na druhej strane však v jednoduchosti je krása, vysoká volatilita a možnosť získania jackpotu spomínané mínusy (aspoň čiastočne) vykompenzujú.

Ochutnajte tento ovocný kúsok, ak máte radi jednoduchosť a skúste svoje šťastie – možno sa vám podarí získať jackpot.