243 Crystal Fruits (recenzia): Ovocná novinka v MonacoBet

243 Crystal Fruits (recenzia): Ovocná novinka v MonacoBet

V kasíno MonacoBet pribudli výherné automaty od Tom Horn Gaming. Jednou z nich je 243 Crystal Fruits.

243 Crystal Fruits je, ako už názov napovedá, hra s ovocnou témou. Poteší pomerne solídnou návratnosťou stávok (RTP), ktorú má na hodnote 96,55 %. Slot od Tom Horn Gaming zaujme skvelým grafickým spracovaním a tiež zaujímavými bonusmi a efektmi.

243 Crystal Fruits zaujme funkciou 243 Respin

Tento slot je celosvetovou jednotkou medzi hráčmi od spoločnosti Tom Horn Gaming. Niet sa vôbec čo diviť, tento slot má všetky kvality na to, aby si získal množstvo priaznivcov. Tento päťvalcový výherný automat prináš funkciu 243 Respin, vďaka ktorej sa počet výherných línií zvýši z päť na 243.

243 Crystal Fruits

zdroj: tomhorngaming.com

Samozrejme, nemôže chýbať ani wild symbol, ktorým je v tomto prípade číslo 243. Tento symbol sa zobrazuje na druhom, treťom a štvrtom valci. Dopĺňa chýbajúce symboly na výplatných líniách a spúšťa spomínanú funkciu 243 Respin.

Kasíno MonacoBet v marci rozšírilo ponuku výherných automatov o 10 slotov od spoločnosti Tom Horn Gaming a 243 Crystal Fruits bol jeho súčasťou. Okrem tohto vydareného ovocného kúsku pribudli aj sloty Hot Blizzard, Black Mummy, Flaming Fruit, The Secret of BA, Sherlock, Diamond Hill, Hot n Fruity, 7 Fire n Hot a Book of Spells.

Tieto sloty vám postupne predstavujeme prostredníctvom našich recenzií. Naposledy sme sa venovali slotu Diamond Hill a pokiaľ vás zaujíma o tejto hre niečo viac, recenziu si môžete prečítať TU.