20 Joker Reels (recenzia): Netradičná ovocná záležitosť v MONACObet

20 Joker Reels (recenzia): Netradičná ovocná záležitosť v MONACObet

Krátko pred vianočnými sviatkami MONACObet rozšírilo ponuku hier o 20 noviniek od spoločnosti EGT. Predstavujeme vám ďalšiu z nich – 20 Joker Reels.

Výherný automat 20 Joker Reels od spoločnosti EGT má návratnosť stávok (RTP) v hodnote až do 97 percent. Je to ovocný automat so zaujímavou animáciou Jokera. Automat prináša kombináciu klasických symbolov ovocia a Jokera, ktorý plní funkciu wild symbolu.

Hra má päť valcov a dvadsiatku pevných výherných línií. Nechýba symbol scatter a medzi hráčmi mimoriadne obľúbený progresívny jackpot, ktorý prináša zaujímavé výhry. Netradičným prvkom je absencia sprievodnej melódie, tento aspekt zaiste ocenia hráči, ktorí majú radi kľud a plné sústredenie na hru.

20 Joker Reels

zdroj: EGT

20 Joker Reels – netradičná ovocná záležitosť

Maximálna výhra na jedno roztočenie je pri hre 20 Joker Reels 40 tisíc eur. Možno sa na prvý pohľad môže zdať, že ide o stereotypnú ovocnú klasiku. Môžeme ubezpečiť, že nejde. Nielen pekné animácie, kombinácia so symbolom Jokera, absencia sprievodnej melódie, odlišujú túto hru od iných ovocných.

Stretneme sa aj s netradičným ovládaním pri výbere hodnoty stávky. Modrým tlačidlom „kredit“ si nastavíte hodnotu jedného kreditu, následne si vyberiete násobiteľ kreditu. Súčin týchto dvoch zadaných hodnôt určuje celkovú výšku stávky na jedno roztočenie.

Výherný automat 20 Joker Reels prináša aj obľúbenú funkciu Gamble. Po výhre môžete riskovať a pokúsiť sa výhru zdvojnásobiť, ak trafíte správnu kartu. V prípade, že sa vám to nepodarí, o výhru prídete. Ale je tu možnosť rozdeliť výhru na polovicu a riskovať len 50 % z nej.

Pri náhodnom zobrazení nápisu Jackpot Cards môžete získať jeden zo štyroch progresívnych jackpotov. Nasleduje bonusová hra, v ktorej musíte z dvanástich zakrytých kariet uhádnuť tri s rovnakým symbolom. Ak sa vám to podarí, jackpot s príslušným symbolom získate na svoje konto.

Ovocná téma s množstvom netradičných prvkov. Stojí za to 20 Joker Reels vyskúšať!