Z toho sa ti zatočí hlava! Svet hier Niké prináša Turnajový kolotoč o 10 000 €

Z toho sa ti zatočí hlava! Svet hier Niké prináša Turnajový kolotoč o 10 000 €

Víkend plný zábavy, súťaženia a adrenalínu! Svet hier Niké si pre hráčov pripravil Turnajový kolotoč, v ktorom hráš o celkovú dotáciu 10 000 €.

Predvalentínsky víkend nemusí byť vôbec nudný! Zaži kopec zábavy, súťaženia s možnosťou skvelých výhier a to vďaka akcii Turnajový kolotoč, v ktorom hráš o podiel z celkovej dotácie 10 000 €. Povozí ťa obľúbené online kasíno Svet hier Niké.

Svet hier Niké roztáča Turnajový kolotoč o celkovú dotáciu 10 000 €

Akcia štartuje o polnoci zo štvrtka na piatok a potrvá až do 23:59 v nedeľu 12. februára 2023. Nepotrebuješ registráciu do tejto akcie a čo potrebuješ to je roztočiť výherné sloty so spinom v minimálnej výške 0,40 €. Pravidlá tejto hry sú úplne jednoduché a za každé roztočenie valcov (spin) získaš jeden bod. Čím viac bodov nazbieraš, tým máš väčšiu šancu na atraktívnu výhru.

Turnajový kolotoč, ktorý prináša Svet hier Niké, odmení až 1000 najlepších hráčov v poradí. Víťaz získa 250€, hráč na druhom mieste si pripíše čiastku 150€, tretí dostane 100€ a hráč na štvrtom mieste získa odmenu 60€. Hráči na piatom až desiatom mieste získajú po 40 €.

Zaujímavé odmeny budú k dispozícii aj mimo TOP 10 a pre hráčov na 11. až 50. mieste je pripravených po 30€. Zvyšní hráči v elitnej stovke dostanú po 20€. Každý hráč z druhej stovky poradia akcie Turnajový kolotoč, ktorú prináša Svet hier Niké, dostane na svoje konto po 15€.

Pre hráčov na 201. až 500. pozícii v celkovom poradí spomínané online kasíno prichystalo odmenu po 10€ a hráči v druhej polovici 1000-členného pelotónu dostanú po 5€.

Hrať môžeš sloty z ponuky e-gaming

Do akcie Turnajový kolotoč sa môžeš zapojiť hraním výherných automatov od spoločnosti e-gaming v ponuke spomínaného online kasína. Vyberie si z nich zaručene každý! Pýtaš sa, ktoré sloty to konkrétne sú? Multiplay 81, Multi 5, Hunter´s Dream 2, Big Show, Frozzy Fruits, Fruit Jack, Treasures of Asgard, Double Game 2, 4spin, Multiplay Hot, Pirate Adventures, Jewel Quest 2, Treasure Box 2, Wild Cookers, After Dark, Triple Wild, Seven 5 Reels, Primal Age, Mountain Legends, Super Star 27 a Multi Spin.

Roztoč valce na niektorej z uvedených hier so spinom aspoň v hodnote 0,40€ a roztočí sa pre teba Turnajový kolotoč, ktorý prináša Svet hier Niké a hráš o podiel z dotácie 10 000 €!
Nezabúdaj, že počas februára prebiehajú v tomto online kasíne aj Vkladové utorky.