V januári ušetríš! Svet hier Niké ti vráti 10 % zo stolových hier

V januári ušetríš! Svet hier Niké ti vráti 10 % zo stolových hier

Šetrenie – slovo, ktoré v súčasnosti počúvame na každom kroku. Ak chceš ušetriť na hraní, tak musíš vedieť, že v januári ti Svet hier Niké vráti 10 % zo stolových hier.

Všadeprítomný nárast cien vyvoláva v mnohých paniku. Ale Svet hier Niké prináša v januári fantastickú možnosť ako ušetriť na hraní. Cashback 10 % zo stolových hier.

Hraj vo Svet hier Niké a ušetri v januári 10 % na rulete a blackjacku

Stolové hry ruleta a blackjack patria k najobľúbenejším hrám milovníkov hazardnej zábavy. V januári si ich môžete užívať naplno s možnosťou skvelo ušetriť na stávkach.

Viete prečo je európska ruleta lepšia ako americká?

Vedeli ste, že táto obľúbená hazardná hra má minimálne štyri rozličné verzie? Väčšina hráčov o tom nevie a ani nepozná rozdiely medzi nimi a svoje šance na výhru v nich. Rozlišujeme francúzsku, európsku a americkú ruletu + ruletu s trojitou nulou. Kasína najčastejšie využívajú americkú a európsku verziu rulety.

Americká ruleta má 0 a 00, pre porovnanie európska ruleta má len 0. Francúzska ruleta vyzerá ako európska, ale má niekoľko zaujímavých pravidiel, ktoré z nej robia ešte lepšiu verziu. Málokto vie, že existuje aj verzia s trojitou nulou a tá má z pohľadu kasína najväčšiu výhodu. Z pohľadu hráča je obrovská chyba túto verziu hry hrať.

Omnoho častejšie sa však v kasínach objavuje americká verzia – vyhnite sa jej! Výhoda kasína pri tomto type rulety je 5,26 % a pre porovnanie na európskej rulete len 2,7 %. Ak vás láka ruleta, nikdy nehrajte americkú verziu, ale voľte radšej európsku.

ruleta

zdroj: depositphotos

Svet hier Niké počas mesiaca január hráčom rulety a blackjacku vráti 10 % z ich zápornej bilancie, vďaka čomu dokážu ušetriť zaujímavé čiastky.

Akcia 10 % cashback zo stolových hier trvá do 30. januára 2023 23:59 hod. O tvojom cashbacku z hrania rulety a blackjacku budeš informovaný prostredníctvom SMS správy nasledujúci deň po ukončení sledovaného obdobia.

Podmienky akcie

Akcia sa týka uvedeného obdobia a vzťahuje sa na stolové hry v ponuke Svet hier Niké – Classic BlackJack a European Roulette.

Cashback sa vypočíta z celkovej zápornej bilancie hráča za sledované obdobie. Napríklad ak hráč na stávkach v sledovanom období na uvedených stolových hrách utratí 300 eur, tak dostane cashback v hodnote 30 eur.

Cashback bude vyplatený každému hráčovi, ktorý splní uvedené podmienky a bude mať v sledovanom období zápornú bilanciu minimálne 10 eur.

Bonusový cashback bude vyplatený na konto Hráča.

Riskovať sa nikdy neoplatilo viac ako teraz s akciou Cashback 10 % zo stolových hier v Svet hier Niké!