Toto nie je 1. apríl: Hraj o 50 000 € v novej kasínovej lige v TIPOS kasíno

Toto nie je 1. apríl: Hraj o 50 000 € v novej kasínovej lige v TIPOS kasíno

Žiadne obavy, toto nie je prvoaprílový žartík! TIPOS kasíno štartuje novú edíciu kasínovej ligy s dotáciou 50 000 €.

Veľká noc pomaličky za nami, tiež prechod na letný čas. Kalendár sa prehupol do apríla. No a s príchodom nového mesiaca prichádza aj nová edícia kasínovej ligy v TIPOS kasíno. S ňou, samozrejme, kopec skvelej zábavy, adrenalínu, súťaženia a parádnych výhier. Napokon, hráš nielen o odmeny z celkovej dotácie 50 000 eur, ale aj o atraktívne jackpoty. K tým sa ešte dostaneme…

TIPOS kasíno štartuje aprílovú kasíno ligu s dotáciou 50 000 eur

Striedanie mechaník odmeňovania v turnajoch zostáva bez zmeny. Naďalej to bude fungovať nasledovným spôsobom: odmeňovanie na základe systému win/bet, odmeňovanie na základe najvyššej výhry či podľa počtu odohratých otočení (spinov). No a nechýba ani možnosť hrať o free spiny do rozmanitých hier.

Keď sme už spomínali atraktívne jackpoty, tak sa pozrime na ich aktuálne hodnoty. Zlatý TIPOS Jackpot z teba môže spraviť ťažkého milionára, nakoľko sa hrá o sumu v hodnote okolo 120 000 eur. O viac ako 30 000 eur môžeš hrať v rámci KAJOT JOKER Bonus na najvyššej úrovni. Podobné čiastky sú v hre aj vďaka Amusnet Jackpots na najvyššej úrovni či Tech4Bet Royal Jackpot.

Cez hranicu 10 000 eur sa dostali APOLLO JACKPOT Games na zlatej úrovni, TIPOS Jackpot na striebornej úrovni a SYNOT PROGRESSIVE Bonus na Diamantovej úrovni. Rozhodne máš v TIPOS kasíno stále o čo hrať! Zapoj sa do aprílovej kasíno ligy a hráš o odmeny z dotácie 50 000 eur či free spiny do rozličných hier. Navyše si v hre aj o spomínané jackpoty. Kombinácia, ktorej sa dá len ťažko odolať!