TIPOS prináša unikátnu šancu: Extra výplata 4 000 € mesačne po dobu 10 rokov

TIPOS prináša unikátnu šancu: Extra výplata 4 000 € mesačne po dobu 10 rokov

TIPOS prináša unikátnu akciu a skvelú šancu pre hazardných hráčov. Extra výplata v hodnote 4 000 € mesačne po dobu 10 rokov, no neznie to zaujímavo?

TIPOS prináša fantastickú akciu: Extra výplata ti môže priniesť 4 000 € mesačne po dobu 10 rokov

Predstavte si, že vám každý mesiac pípne na účet výplata 4 000 € a to po dobu dlhých 10 rokov. Krásna je už len tá predstava, nehovoriac o tom, aká nádherná musí byť potom realita. TIPOS prináša novú číselnú lotériu, aká v našich končinách nemá obdoby.

Ako hrať Extra výplatu v Tipose? Zvolíte si 6 čísel od 1 do 27 a k tomu jedno číslo od 1 do 4. Na jednom tikete môžete vyplniť až 8 hracích polí. Čísla je možné vyplniť aj formou náhodného tipu. Stávku je možné predplatiť si až na 12 stávkových období. Stačí odoslať tiket a ste v hre!

Extra výplatu si môžete zahrať na predajnom mieste v kamenných pobočkách Tiposu, prostredníctvom mobilnej aplikácie, cez sms alebo cez web. Hlavná výhra v prvom poradí je 480 000 €, ktorá sa vypláca výhercovi po 4 000 € mesačne po dobu 10 rokov. Cena za 1 tip v lotérii Extra výplata TIPOS je 1,50 €. Na jednom tikete možno vyplniť osem hracích polí a teda cena za plný tiket je 12 €.

Žrebovanie prebieha každý pondelok v televíznom štúdiu RTVS. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí je 1:1,18 mil. Šanca hráča na výhru sa zvyšuje s počtom vyplnených tipov – hracích polí. Skvelé je, že výhra v Extra výplate nepodlieha daňovej povinnosti a výherca ju tak dostane v plnej výške.

Zaujímavá je aj výhra v 2. poradí – tá má celkovú hodnotu 24 000 € a je vyplácaná výhercovi po dobu 1 roka v sume 2 000 € mesačne.

Prvé žrebovanie číselnej lotérie Extra výplata TIPOS prináša v pondelok 25. marca a pri tom jednoducho nemôžeš chýbať!