Šťastná sedmička? 7 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Šťastná sedmička? 7 nových hier v kasíne Svet hier Niké

Bude to šťastná sedmička? To sa dozvieš, ak vyskúšaš sedem noviniek v kasíne Svet hier Niké. Poďme si ich predstaviť!

7 nových slotov v kasíne Svet hier Niké

81 Wine Win

Zaujímavý slot od spoločnosti Tech4Bet. Tento hrací automat ťa zavedie do sveta kvalitných vín a vinárstva všeobecne. Čaká na teba 81 výherných línií. Symboly ako strapce hrozna v rozličných farbách, sud s vínom, pipety s vínom a wild symbolom je sad s viničom.

Super 81

Štvorvalcový ovocný slot. Šťavnaté ovocné symboly sa pekne vynímajú na čiernom pozadí valcov. Poskladať si zaujímavé výhry môžeš na 81 výherných líniách. Nechýbajú obľúbené sedmičky a BAR-y.

Strawberry Cherry

Valentín je za nami, ale prečo si nedopriať ešte trochu sladkého pokušenia? Jahôdky aj čerešne sú pripravené udeliť ti parádnu výhru.

Sunny Wild

Päťvalcový slot, ktorý ťa nabije doslova letnou energiou a ako môžeš hádať podľa názvu, tak slniečko zohráva veľmi dôležitú úlohu.

Respin Crown

Trojvalec pripravený rozdávať kráľovské výhry. Ovocné symboly, nechýbajú kráľovské koruny a samozrejme obľúbené respiny. Uži si túto skvelú novinku v kasíne Svet hier Niké!

Replay

Trojvalcový slot s ovocnými symbolmi ťa vtiahne do sveta plného tajomstiev a tvojou úlohou je nájsť mystický symbol. Ideš na to?

Mystery Respin

Láka ťa tajomná výhra? Špeciálny symbol sa ti v slote Mystery Respin môže zjaviť kedykoľvek a prinesie ti bonusové spiny či skvelé výhry.